sedacky

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
drroman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 24.02.2006 21:02

sedacky

Příspěvek od drroman »

cus,nevite nahodou,jestli sedi dedacky z golfa4 variant do normalniho golfa 4

BORASK1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 313
Registrován: 31.08.2008 09:46
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: sedacky

Příspěvek od BORASK1 »

Predne ano zadne nie.

Uživatelský avatar
drroman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: sedacky

Příspěvek od drroman »

aha,tak to nepujdou ty zadni ani do octavie?je v tech zadnich velky rozdil?neda se to nejak prizpusobit?

Uživatelský avatar
malyhonza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 28.09.2007 20:24
Bydliště: špk

Re: sedacky

Příspěvek od malyhonza »

zadní opěradlo pasuje bez problémů, ale sedák se dá upravit. z kombi na sedan bez větších problémů, ale opačně už to je horší. sedan má zespodu drátěnou kostru, ale kombi plechovou s panty na pevno přišroubený k podlaze. u sedanu se ten potah jen zahne za ty dráty a je víceméně hotovo, ale s tím plechem je to špatný.

Uživatelský avatar
JOFO
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina 22° 57' 5.27" S 43° 12' 37.16" W
Kontaktovat uživatele:

Re: sedacky

Příspěvek od JOFO »

drroman píše:aha,tak to nepujdou ty zadni ani do octavie?je v tech zadnich velky rozdil?neda se to nejak prizpusobit?
kratky golf ma rovnaky sposob uchytenia ako octavia , aj kombi ...... iba kombi GIV to ma inak...

Uživatelský avatar
drroman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: sedacky

Příspěvek od drroman »

malyhonza píše:zadní opěradlo pasuje bez problémů, ale sedák se dá upravit. z kombi na sedan bez větších problémů, ale opačně už to je horší. sedan má zespodu drátěnou kostru, ale kombi plechovou s panty na pevno přišroubený k podlaze. u sedanu se ten potah jen zahne za ty dráty a je víceméně hotovo, ale s tím plechem je to špatný.
ok,takze pokud jsem to dobre pochopil,tak kdyz koupim sedadla z golfa combi tak je do sedana,popr octavie nacpu jen s malou upravou,ano?

Uživatelský avatar
malyhonza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 28.09.2007 20:24
Bydliště: špk

Re: sedacky

Příspěvek od malyhonza »

přesně tak. z kombi do sedana s menší upravou.

Uživatelský avatar
drroman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: sedacky

Příspěvek od drroman »

malyhonza píše:přesně tak. z kombi do sedana s menší upravou.
Honzo,snad uz posledni blby dotaz,jestli jsem to pochopil tak se ten zadni combi sedak svlece a nacalouni na puvodni dratenou kostru ze sedana??nebo ho tam budu cpat s tim plechem??dik za trpelivost drroman

Uživatelský avatar
Borysta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 12.01.2009 20:27
Bydliště: Jamné nad Orlicí

Re: sedacky

Příspěvek od Borysta »

Jo přesně tak jak píšeš svlíkni ty z kombajna a navlíkni je na ty drátěný z krátkýho.Docela to pasuje :wink:
Jedině VW a nejlepší v Ten De Ičku

feron58
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.02.2009 23:36

Re: sedacky

Příspěvek od feron58 »

Borysta píše:Jo přesně tak jak píšeš svlíkni ty z kombajna a navlíkni je na ty drátěný z krátkýho.Docela to pasuje :wink:
ahoj,rad bych se take zeptal odbornika,zrovna to resim..vymena sedacek Golf IV komb.do oct I....
ten sedak jsem rozebral a protoze jedu pro ty golfacky az zitra tak nevim jestli mam rozmontovat i ty prostredni uchyceni..takovy kovovy krouzky uprostrd sedaku
diky

feron58
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.02.2009 23:36

Re: sedacky

Příspěvek od feron58 »

feron58 píše:
Borysta píše:Jo přesně tak jak píšeš svlíkni ty z kombajna a navlíkni je na ty drátěný z krátkýho.Docela to pasuje :wink:
ahoj,rad bych se take zeptal odbornika,zrovna to resim..vymena sedacek Golf IV komb.do oct I....
ten sedak jsem rozebral a protoze jedu pro ty golfacky az zitra tak nevim jestli mam rozmontovat i ty prostredni uchyceni..takovy kovovy krouzky uprostrd sedaku
diky
tak moc děkuju za radu uz jsem si to vyresil

gars7
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 14.06.2012 15:26

Re: sedacky

Příspěvek od gars7 »

Zdar,mam dotaz chci vytáhnout zadní sedačku z krátkeho golfa.Opěrku zad mám venku,ale nejde mi ten podsedák.Jena to nějaký postup?Díky.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: sedacky

Příspěvek od vtuni »

Když jsi zvládl opěrku, která se musí odjistit, tak zvládneš i sedák. Nadzvednout ve předu nahoru zadek vyklopit dopředu a pak ty dva dráty na kterých to drží zmáčknout k sobě a vyvlict z oček
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“