Problém Blinkr

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Nyplzet
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.06.2016 20:28

Problém Blinkr

Příspěvek od Nyplzet »

Zdravím,

pročetl jsem si zdejší fórum a mám podobný problém jako někteří zdejší, ale dost často bez dořešení.

Pravý blinkry blikají bez problému, výstražné světla také blikají normálně ale blikání doleva je velmi rychlé. Standardně jsem pochopil že jde o žárovku, obešel jsem auto a zjistil levý zadní blinkr nejde. Koupil jsem žárovku, vyměnil ale neúspěšně. Zkusil jsem prohodit desky levá za pravá a samozřejmě problém je stále vlevo a vpravo vše běhá i po záměně. Kontakty očištěné, stříknuté. Když dám žárovku pryč normálně tam na pólech žárovky při výstražných nacházím 12V přerušovaně. Dám žárovku a nic. Automobil je vybaven i kolíkem na přívěsný vozík. Poraďte prosím. :cry:

Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém Blinkr

Příspěvek od delong »

při výstražných nacházím 12V přerušovaně A sčím to nachádziš ? Meracím prístrojom , kontrolnou žiarovkou ?

Nyplzet
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.06.2016 20:28

Re: Problém Blinkr

Příspěvek od Nyplzet »

Multimetr

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Problém Blinkr

Příspěvek od Goauld »

To ukazuje na přechodovej odpor v kabeláži, nebo konektoru po cestě. Multimetr má nulovej odběr proudu, proto naměříš napětí, ale při zátěži přes žárovku se proud ztratí a do žárovky už nedoteče nic. Bohužel nezbývá nic jinyho, než jít po kabelech a hledat kde může problém vznikat.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Nyplzet
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.06.2016 20:28

Re: Problém Blinkr

Příspěvek od Nyplzet »

Říkal jsem si to samé, ale nejsem znalej novějších aut a nevím kam šáhnout. Kam tak asi vede kabel od blinkrů? (nebylo by nějaké šéma zapojení a popis kde zhruba najdu druhej konec onoho blikacího svazku?) Skoro to tipuji, že budu muset navštívit odborníka. Neblikací blinkr to je o život.

Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém Blinkr

Příspěvek od delong »

Žiarovku tam ponechaj a pripoj k nej druhú poriadnu kostru. Uvidíš ako sa pekne rozbliká :wink: .

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4746
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Problém Blinkr

Příspěvek od srotty »

Mám podobný problém. Blinkry doleva normálně fungují,výstražné taktéž. Ale když dám blinkr doprava,tak žárovky vůbec nesvítí a jen rychle spíná relé pod výstražným. Kde by mohl být zakopaný pes,bude špatné to relátko ? Má dva okruhy,pro levou a pravou stranu zvlášť ? Golf 4 2002.Díky

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4746
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Problém Blinkr

Příspěvek od srotty »

Tak relém to není,dal jsem nové a problém přetrvává. Neví někdo ?

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4746
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Problém Blinkr

Příspěvek od srotty »

Tak problém vyřešen,bylo to páčkou.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“