Cvakání přerušovače blinkrů

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Veider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Cvakání přerušovače blinkrů

Příspěvek od Veider »

Nevíte někdo v čem je problém, když mi při zatáčení volant vyhodí páčku blinkrů do střední polohy tzn. blinkry neblikají, tak mi stále cvaká v přerušovači který je v tlačítku výstražných světel. Už jsem si koupil celé tlačítko včetně přerušovače nové, vyměnil to a dělá to stále. Poradí někdo jak problém vyřešit? Díky

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Cvakání přerušovače blinkrů

Příspěvek od Tomm »

Veider píše:Nevíte někdo v čem je problém, když mi při zatáčení volant vyhodí páčku blinkrů do střední polohy tzn. blinkry neblikají, tak mi stále cvaká v přerušovači který je v tlačítku výstražných světel. Už jsem si koupil celé tlačítko včetně přerušovače nové, vyměnil to a dělá to stále. Poradí někdo jak problém vyřešit? Díky
Na vagu zadna chyba? Mozna packa bude KO nebo nekde spatnej kontakt. Dela to na obe strany?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Buďto je to přerušovač kterej je součástí spínače výstražných, nebo páčka blinkrů, ale spíš když jsi přerušovač vyměnil tak je to ta páčka. Dělalo mi to to stejný, občas to cvakalo i hodinu v kuse, bohužel jsem vyměnil přerušovač a až teprve páčku :D
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
Veider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Veider »

Jo dělá to na obě strany,takže to bude ta páčka, takže ji musim vyměnit celou? nejde tam něco narovnat nebo tak něco? :twisted:

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Veider píše:Jo dělá to na obě strany,takže to bude ta páčka, takže ji musim vyměnit celou? nejde tam něco narovnat nebo tak něco? :twisted:
Možná jde, ale já ju stejnak měnil za páčku s tempomatem, takže tuhle jsem vyhodil. Bude něco v tom mechanismu, tak jestli se ti chce, tak to rozeber.
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
Veider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Veider »

No já tam taky tempomat mám, někdo je tady prodával za slušnou cenu..

Uživatelský avatar
anydraj
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 242
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od anydraj »

Dela to packa prerusovace blinkru.Na tech kontaktech uvnitr je vazelina a prach z kontaktu se drzi v ty srajde.No a casem to pomalinku snizuje odpor az to zacne nepravidelne cvakat v prerusovaci, ktery je soucasti vystraznyho trojuhelniku.Staci WD a zasunout do prerusovace, pekne vystrikat ten binec a je po problemech.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

anydraj píše:Dela to packa prerusovace blinkru.Na tech kontaktech uvnitr je vazelina a prach z kontaktu se drzi v ty srajde.No a casem to pomalinku snizuje odpor az to zacne nepravidelne cvakat v prerusovaci, ktery je soucasti vystraznyho trojuhelniku.Staci WD a zasunout do prerusovace, pekne vystrikat ten binec a je po problemech.
Nejak jsem z tveho prizpevku nepochopil kam se ma to WD vlastne nasplichat? Na zacatku pises packa a na konci do prerusovace, tak kam vlastne? A odpor se podle me "bordelem" spis zvysuje nez snizuje...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Veider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Veider »

Hehe, tak kam teda, počítám že myslel spíš prostříkat kontakty v páčce. V přerušovači, vhledem k tomu že je novej, by to asi nemělo smysl :wink:

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1548
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Cvakání přerušovače blinkrů

Příspěvek od varok »

Dobrý den, po delší době opráším staré téma. Jestli jsem to dobře pochopil, tak přerušovač je nějak upevněn přímo u toho spínače výstražných směrovek? A jak se ten spínač dá vyndat? Přerušovač mi zatím funguje, ale chystám drobný tuning. :D
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Cvakání přerušovače blinkrů

Příspěvek od Goauld »

Přerušovač je součást tlačítka výztražných. Vyndává se jednoduše "vyloupnutím".
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1548
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Cvakání přerušovače blinkrů

Příspěvek od varok »

Takže je spínač výstražných v palubce jen jakoby nasunutý a když vo vysunu ven, tak má na zadní straně přerušovač?
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Czepa89
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 14.02.2017 23:17

Re: Cvakání přerušovače blinkrů

Příspěvek od Czepa89 »

varok píše:Takže je spínač výstražných v palubce jen jakoby nasunutý a když vo vysunu ven, tak má na zadní straně přerušovač?
Nejlepší je, vyndat střední mřížky ofuků, z jedné či druhé strany je vyloupnout plochým šroubovákem (pozor, na osičkách jsou gumičky co pak drží mřížku v nastavené poloze, tak ať při vyndávání neupadnou).
Pod mřížkou je pak myslím nějaký torx, ten vyšroubovat a pak uz by měl jít celý prostřední ofuk vyndat a všechny tlačítka se dají jednoduše odpojit od konektorů a vyndat :wink:

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Cvakání přerušovače blinkrů

Příspěvek od majrek001 »

ještě lepší je vytáhnout si ven nápoják drži na bocích na dvou plíčkách a pak to prsty zezadu vysuneš tlačítko výstražných - máš to tak za 2 minuty max
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

varok
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1548
Registrován: 03.12.2016 15:45
Bydliště: Havířov

Re: Cvakání přerušovače blinkrů

Příspěvek od varok »

Tak teď jsem z toho zmatený. Jde prosím vytáhnout čistě jen samotné tlačítko vystražných, nebo se musí vytáhnout celý ten panel s ofuky topení a všemy tlačítky?
VW Golf IV 1,6/74kW akl, světle modrá perleť LW5Z
VW Golf VII 1,4TSI 103kW, tmavě modrá metalíza Night Blue

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“