Baterie - vybíjení

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Baterie - vybíjení

Příspěvek od majrek001 »

moment a který napájení myslíš to trvalé nebo po klíčku? podle mě to dělají K-linky který má napojené do ISO konektoru a to radio má na těch pinech úplně něco jiného, a proto se to neuspí a vybijí.. stačí vypinovat a nevymýšlet kraviny.. případně prohodit napětí aby si to pamatovalo stanice
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Jelko4
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 13.08.2008 13:32
Bydliště: SK-Trnava

Re: Baterie - vybíjení

Příspěvek od Jelko4 »

to co som napisal mam overene ze to funguje, radio si vsetko pamata a funguje ako ma :) a bateriu nevybija, predtym vybijalo

jozka_II
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.11.2016 07:41

Re: Baterie - vybíjení

Příspěvek od jozka_II »

Ahoj, mam na vas po letech maly dotaz, neni to Golf, ale Caddy, tak by to nemuselo byt zas tak jine. Stalo se mi ted, ze jsem nechal auto ctyri dny stat. A nenastartoval. Zkousel jsem podle zdejsiho navodu zmerit, kolik to bere, jen jsem nemel cas, tak jsem sundal z baterky svorku, zapojil a ustalilo se to po par minutach na 0,25A... Vcera jsem mel cas, tak jsem to udelal i s tim, ze auto byl opravdu asi trictvrte hodiny v klidu a celou dobu zapojene na meraku a preskakovalo nakonec tam 0,01-0,02. Jenze... k tomu samemu vysledku jsem se dobral i kdyz jsem to prerusil a znovu napojil, cca po minute to bylo stejne. Takze ted nevim, je realne, aby to auto odebiralo do 20mA? Nebo jsem nameril nejaky nesmysl (a proc?) a skutecne to porad bere 250mA?

Auto je po elektricke strance celkem chude vybavene, radio je originalni (loni jsem ho sice vyndaval, abych zapojil AUX, ale funguje beze zmen)... trochu nevim na cem jsem. Byl jsem se poptat u autoelektrikare u nas, ten mi rovnou rekl, at mu to ani nevozim, ze pod tim stravi den a stejne mozna zjisti prd...
Caddy Maxi Life BLS 2009 (doma)/Caddy CYVC 2016 (prace)

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Baterie - vybíjení

Příspěvek od majrek001 »

caddy zrovna nemá elektriktu z GIV, ale s GV/Touran atd..

ano běžně auto bere kolem 30mA - neměnil si rádio zkusil bych vytáhnout - případně zámky - co diagnostika je to vše bez chyb?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

jozka_II
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 13.11.2016 07:41

Re: Baterie - vybíjení

Příspěvek od jozka_II »

Diky za odpoved, menene neni nic, az se otepli, zkusim to znovu. Bohuzel sam, po ruce nemam nikoho s diagnostikou, jezdit s tim nekam a nechat to tam ted nemam cas.
Caddy Maxi Life BLS 2009 (doma)/Caddy CYVC 2016 (prace)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“