Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: vybijení baterie
PříspěvekNapsal: 12.10.2010 21:28 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2044

Praha, Žilina

zmeraj prudovy odber ale pri zamknutom aute

Předmět příspěvku: Spotřeba elektřiny
PříspěvekNapsal: 18.10.2010 20:21 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

4915

Curitiba, Brazil

Hoj děcka,
mám menší problém něco mi žere baterku a za p*ču nemůžu přijít na to co. odběr je 0.7A a skáče to na 2.5-2.7A. prostě to žere jen někdy cca 2s to žere 0.7A a pak zase 3s 2.5A a furt dokola. tak jsme skoušeli proměřit pojistky a při vytažení pojistky číslo 14 (konfortní systém) tak se odběr zastavil na 0.6A a nehejbal se tudiž je to něco s touhle pojistkou. nevíte někdo co všechno kromě centrálu je na ni napojeno ?
baterka je nová exide premium 85Ah a dělalo to už předtím
Dík bear

ICQ   Profil

Předmět příspěvku: Re: spotřeba elektřiny
PříspěvekNapsal: 23.10.2010 01:29 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

4480

Prostějov

14 je interiérovy osvětlení a centrál. Jak je to s tím centrálem nevím, ale u mě je tam symbol stropniho světylka. Takže bych to viděl že máš něco se spínačem světýlka asi.

PříspěvekNapsal: 23.10.2010 16:34 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

4915

Curitiba, Brazil

jj taky mám u toho symbol lampičky ale lampičky nesvítí. a když jsem tu pojistku vytáhl tak auto nešlo zamknout. viewtopic.php?f=33&t=176&start=68

ale lampičky nesvítí tak jak by to mohlo žrát proud ? je teda pravda že auto nezamykám, třeba když bude zamčený tak to vybíjet nebude

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 23.10.2010 17:19 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

4480

Prostějov

Tak to zkus změřit za půl hodiny od toho co od auta odejdeš. Nachystej si to tak, abys s ničím nehejbal, neotviral dveře atd. Podle mě je uplně jedno jestli je auto zamčeny nebo ne, klidovej odběr nemsmí byt tak vysokej, pokud nic nesvítí. Nepřepojovals třeba rádio, nedával jiny ? To už tady pár lidí zažilo že jim to žralo "špatně" zapojeny rádio.

PříspěvekNapsal: 23.10.2010 18:00 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

4915

Curitiba, Brazil

rádio už tam mám rok. a mám to na eurokostkách takže tam by neměla bejt chyba

ICQ   Profil

Předmět příspěvku: Re: Baterie - vybíjení
PříspěvekNapsal: 12.11.2012 16:33 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

26.01.2010

96

Uherské Hradiště

Zdravim Vás pánové. Mám problém stímto motorem 1,6 16v na lpg. A furt mi to vybijí baterku. Odběr je 0,5A jak při zamklém autu tak i při odemklém. :( Baterka je uplně nová. zkoušel jsem odpojovat všechno a pořád je tam odběr 0,5A. Vubec nevim čím to muže byt. Autorádio nemám. Myslel sem si že ten plyn je tam napojený natvrdo, ale není. Když auto stojí cca 2 dny tak ani kontrolky se nerožnou. Zkoušel jsem dat baterku na zátěžák a je to OK.

PříspěvekNapsal: 12.11.2012 17:25 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

05.10.2011

1223

3nec

Kolik ti dobiji altik? Je mozne ze je neco spatne z altikem a ten ti muze vybijet baterku.

Zobrazit autorovy stránky   Profil

PříspěvekNapsal: 13.11.2012 02:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

26.01.2010

96

Uherské Hradiště

Normálka 14V :) ale myslim si že už jsem na to přišel když jsem vytahl pojistku od komfortky tak to najednou spadlo. a šel jsem po tom a zjistil jsem že nefungují tři dveře :( a diag hlásí komfort pravá přední, levá zadní a levá přední zkrat na kostru a ještě žádný signál :( takže asi bude po nich :(

PříspěvekNapsal: 15.11.2012 00:38 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

20.09.2011

63

Krupka - Teplice

Luig píše:
Tak ještě jeden pokus, zkusil jsem taky odpojit rádio. Vyndal jsem jeho pojistku a změřil stejným stylem odběr - tentokát 0,05. S rádiem 0,18 (měřeno dvakrát). Je to normální nebo je někde problém? A ještě jedna věc, možná to spolu nesouvisí, ale všim jsem si že pokud zamykám (vždy dálkáčem), tak někdy slyšim bouchnutí zámku jakoby dvojitý z levý strany auta, a někdy jedno bouchnutí zleva a druhý zprava a někdy jedno zleva zepředu a druhý zleva zezadu (myšlelo LP a LZ dveře). A do třetice nefunguje mi bzučák při svítících světlech, vyndaným klíčku a otevřených dveřích, jinde jsem tu něco o tom načetl a mohlo by to ukazovat na špatnej zámek ve dveřích ale už je to na mě nějak moc elektriky nejednou :D

Ten bzučák nejde právě z důvodu spojení žlutého a červeného vodiče u rádia, ty timhle zapojenim pouštíš stálých +12V Do okruhu spínaného klíčkem, řešení = udělej spojení pokud rádio nabízí na svazku rádia, a u svazku z auta ISO konektoru nejak vyeliminuj žlutej vodič. Co se týče rozspínání po vyndaní klíčku, nefunguje z duvodu nějak poškozeného spínacího oříšku, pokud ho vyměníš tak bude vše fungovat jak má :-)

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 01.01.2013 23:12 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

15.11.2012

162

Vyškov

Chci se zeptat, mam podobnej problem, koupil jsem si ted golfa, 2.3 V5 4 motion, manual. Mam tam origo radio. Kdyz nabiju doma baterii naplno, pres noc se uplne vybije a druhy den uz nejde nastartovat, zitra mam v planu zmerit ten proud avsak se chci zeptat, kdyz pisete, ze auto ma byt v klidu alespon pul hodiny a zamceno, jak pak budu odpojovat pojistky? Vzdy jednu odpojim a mam zase zamknout a pockat pul hodiny nebo muzu normal odemknout, mit otevreny dvere, odpojovat pojistky a sledovat jestli pada proud? Myslim si ze je nekde asi zkrat, v zadnim kufru jsem mel nateklou vodu a v ni zamrzly dva draty, jeden ktery je nejspis od osvetleni spz (sviti me jen levy osvetleni, pravy ne) a druhej je udajne od podsvetleni a vede pres odtekovou diru nekam pod auto. Dale me nefunguje svetlo v kufru avsak pri kontrole pojistek byly vsechny ok. Prosim o napsani cim by to mohlo byt a zda li mohu odpojovat ty pojistky a rovnou merit nebo vyckat vzdy pul hodiny, zda se me to jako hloupost cekat. Dekuji, pak napisu kolik jsem nameril.

PříspěvekNapsal: 02.01.2013 14:34 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

20.09.2011

63

Krupka - Teplice

Normalne to zkousej s otevrenyma dverma :grin: to zkouseni kdy nechas auto v klidu je spis takovy kdyz uz clovek nevi co by mu tam zralo proud takze ampermetr do serie pres plus pol baterie a postupne tahat pojistky, jednu za druhou dokud neklesne odber a az klesne mas vyhrano, podle pojistky si zjisti jakej obvod jisti. Jinak jak rikas muze to bejt kabelazi v kufru

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 08.01.2013 13:55 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

15.11.2012

162

Vyškov

Tak jsem na to pres vikend kouknul a vysledek je takovy:

Zmeril jsem odber proudu a kolisa z 1.5A na 30mA a tam se zastsavi, je mi znamo ze to bude nasledek pripojeni meraku, tudiz odvozuji...30mA, coz se me zda v poradku, avsak muj problem to nevyresilo, baterie se vybiji stale. Premyslel jsem jestli to nevybiji ledka alarmu ale to asi tezko by sezrala celou kapacitu baterky (Varta Black 45Ah 400A) :D Tudiz jsem nechal auto zaparkovane a zmeril si napeti na baterce pri pripojenem aute, bylo 12.61V, nechal jsem to pres noc prolezet a rano jsem tam byla a ma stale 12,6V cca, tudiz me uz napada jen jediny problem a to spatny alternator, jenz nedobiji pri jizde baterku a ta se vybiji jizdou, tudiz se chci zeptat, jak zjistim ze je to vazne alternatorem, kde ho najdu, jak vytahnu, jak promerim a jak pripadne spravim? Dival jsme se a novej je docela slusna palka :D Kdyby byl nekdo z blizkosti Vyškova a chtel by mi s tim pomoct, byl bych rad :)

PříspěvekNapsal: 09.01.2013 15:09 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

20.09.2011

63

Krupka - Teplice

Hele zmer napeti na baterce pred startem a pak nastartuj a zmer napeti na baterce znova, napeti by melo bejt pri nastartovanym aute cca 14V pokud budes mit porad 12VJe to alternator.

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 09.01.2013 19:14 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

15.11.2012

162

Vyškov

Okey mrknu na to zitra, dikec, jinak se chci zeptat, pokud to bude tim alternatorem, kde ho najdu?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]