Demontáž vnějších klik se zámkem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
KociTDI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 23.05.2009 13:38
Bydliště: Domažlice

Demontáž vnějších klik se zámkem

Příspěvek od KociTDI »

Čus potřebuju kvůli lakování sundat kliky a ve FAQ je návod i fotky,ale borec tam nemá zámek takže tam může zaštourat šroubovákem.Tam já se asi nedostanu takže jestli zevnitř?Ale pod tapecem je nanejtovanej plechovej kryt stahovačky a ten se mi vůbec nechce sundavat.Tak jak na to?díky všem co to už dělali a poradí.....

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Demontáž vnějších klik se zámkem

Příspěvek od Toxyz »

počkej, zámek se sundává stejně tak jako záslepka.....zboku na rámu dveří se povolí thorx a myslím že se s ním 8x otočí a pak ještě dokud zámek nepovolí, zámek vytáhneš a okračuješ na kliku
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
KociTDI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 23.05.2009 13:38
Bydliště: Domažlice

Re: Demontáž vnějších klik se zámkem

Příspěvek od KociTDI »

Toxyz píše:počkej, zámek se sundává stejně tak jako záslepka.....zboku na rámu dveří se povolí thorx a myslím že se s ním 8x otočí a pak ještě dokud zámek nepovolí, zámek vytáhneš a okračuješ na kliku

Tak ok zkusim to,ale jsem zvědavej jestli to ještě někdy dám dohromady :-)

Uživatelský avatar
Klobrcík
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 20.12.2009 12:10
Bydliště: Plzeň

Re: Demontáž vnějších klik se zámkem

Příspěvek od Klobrcík »

no taky sem kvuli lakování sundaval kliky a pak sem musel sundavat celej tapec i stahovačku pač to tam za boha nešlo,ten kroužek co se tam otáčí vypadává!!!

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Demontáž vnějších klik se zámkem

Příspěvek od xerxes »

Klobrcík píše:no taky sem kvuli lakování sundaval kliky a pak sem musel sundavat celej tapec i stahovačku pač to tam za boha nešlo,ten kroužek co se tam otáčí vypadává!!!
Toxyz to napsal dobře,musíš dodržet 8 max 9 otček jinak ti ten kroužek vypadne pak musíš zas rozdělávat celé dveře

Uživatelský avatar
Klobrcík
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 20.12.2009 12:10
Bydliště: Plzeň

Re: Demontáž vnějších klik se zámkem

Příspěvek od Klobrcík »

no já je měl rozdělaný tak 20x pak jsem to dal dohromady ale zas nešli otevřít dveře,pak jsem tady někde našel že to může dělat přešponovaný lanko na tu vnější kliku a taky že jo tak na to bacha!!!

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Demontáž vnějších klik se zámkem

Příspěvek od xerxes »

Klobrcík píše:no já je měl rozdělaný tak 20x pak jsem to dal dohromady ale zas nešli otevřít dveře,pak jsem tady někde našel že to může dělat přešponovaný lanko na tu vnější kliku a taky že jo tak na to bacha!!!
ty jsi střelec 20X rozdělat dveře takže ses u toho vyučil jo? :mrgreen:

Uživatelský avatar
Klobrcík
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 20.12.2009 12:10
Bydliště: Plzeň

Re: Demontáž vnějších klik se zámkem

Příspěvek od Klobrcík »

to si piš :D taky sem řikal že se tim budu asi živit jak sem byl nasra.. :D přivez sem auto z lakovny a řikam,začnu klikama to bude hned no a skejsnul sem nad tim celej pátek a sobotu :) za neděli interiér a hotovo..ale než jsem přišel na to proč nejdou ty dveře otevřít :) no byl to pěknej víkend :)

Uživatelský avatar
KociTDI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 23.05.2009 13:38
Bydliště: Domažlice

Re: Demontáž vnějších klik se zámkem

Příspěvek od KociTDI »

luki píše:
Klobrcík píše:no já je měl rozdělaný tak 20x pak jsem to dal dohromady ale zas nešli otevřít dveře,pak jsem tady někde našel že to může dělat přešponovaný lanko na tu vnější kliku a taky že jo tak na to bacha!!!
ty jsi střelec 20X rozdělat dveře takže ses u toho vyučil jo? :mrgreen:
Jestli mi ten kroužek vypadne tak radši koupim nový nastrojený dveře než to tam dávat nazpět :lol: :lol:

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: Demontáž vnějších klik se zámkem

Příspěvek od kanec.h »

Toxyz píše:počkej, zámek se sundává stejně tak jako záslepka.....zboku na rámu dveří se povolí thorx a myslím že se s ním 8x otočí a pak ještě dokud zámek nepovolí, zámek vytáhneš a okračuješ na kliku
chystam se zaslepovat zamky tak zbíram info!rad bych věděl přesně koliktrat můžu thorx otočit :lol: nerad bych daval dolu tapec :roll: !nebo chapu to dobře že třeba otočim 6x a pak pomalu otačim dokud nepovolí!vytahnu dam kovovou vložku a šroubuju zase z5?díky :wink:
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Uživatelský avatar
Havlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 320
Registrován: 12.04.2008 20:44
Bydliště: Strakonicko

Re: Demontáž vnějších klik se zámkem

Příspěvek od Havlos »

Já sem dneska měnil oboje levy dveře a s tím torxem sem točil dokud vložka nešla lehce ven bylo to tak 20 otáček a ze 4pokusu (2je starý 2je nový) mi nic nevypadlo.
Ono je hezký otočit 8x ale když to prostě neleze ven tak nezbývá než točit dál.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Demontáž vnějších klik se zámkem

Příspěvek od xerxes »

Havlos píše:Já sem dneska měnil oboje levy dveře a s tím torxem sem točil dokud vložka nešla lehce ven bylo to tak 20 otáček a ze 4pokusu (2je starý 2je nový) mi nic nevypadlo.
Ono je hezký otočit 8x ale když to prostě neleze ven tak nezbývá než točit dál.
jo musí ta zaslepka jít vplně vytáhnout jak někde zadrhnetak tak to chytne o ten kroužek a vypadne :?

Uživatelský avatar
kanec.h
Člen klubu
Příspěvky: 1169
Registrován: 03.10.2007 16:31
Bydliště: RoUtE 66

Re: Demontáž vnějších klik se zámkem

Příspěvek od kanec.h »

luki píše:
Havlos píše:Já sem dneska měnil oboje levy dveře a s tím torxem sem točil dokud vložka nešla lehce ven bylo to tak 20 otáček a ze 4pokusu (2je starý 2je nový) mi nic nevypadlo.
Ono je hezký otočit 8x ale když to prostě neleze ven tak nezbývá než točit dál.
jo musí ta zaslepka jít vplně vytáhnout jak někde zadrhnetak tak to chytne o ten kroužek a vypadne :?
hm tak nevim :? to jsou radosti teda no uvidim!snad budou přimě stát všichni svatí :lol: :lol:
VW - (V)ízda (W)ivotem!!!! :-D

Baryduke
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 14.07.2017 13:25

Re: Demontáž vnějších klik se zámkem

Příspěvek od Baryduke »

Zdravím,

Chtěl jsem sundat kliku u golfa VII , ale soudruzi zde nepoužili klasický torx .
Je tu plastovy pulměsíc který se má asi zmáčknout do boku.
Zkoušel jsem to šroubovákem zmáčknout do boku což šlo ale krytka stejně nešla ven.
A u zadních dveří je to navíc docela daleko a není tam vidět abych vůbec zatlačili ten pulměsíc.
Nemá někdo s tím zkušenost.
Golf VII 2.0 R Variant 2017 292kw

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Demontáž vnějších klik se zámkem

Příspěvek od majrek001 »

co tahle se zeptat v sekci golf VII a né golf IV?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“