repro GIV 3dv.

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Tomi666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 457
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov, Brno

Příspěvek od Tomi666 »

Tomm píše:
Tomi666 píše:Pánové já mám výškáče ve předu ve dveřích, jak je známo + repro 3 pásmový ve dveřích ve předu a vzadu mám ve dveřích také 3 pásmové repro a v platu nemám nic, jelikož do toho řezat nebudu, protože:
1. by se to časem určitě prohnulo, takže bych to musel vystužit.
2. nové plato do golfu4 stoji cca 6.800 Kč - zaleží na barvě šedé a pískové plato je dražší.
3. nechci, aby bylo vidět, že mám v platu repro, jelikož to láká zloděje.

více info o repro na http://www.fliaudio.co.uk" target="_blank
Plato stoji 3500 bez dph... vsechny barvy stejna cena.
Fakticky tak to je super, jsem to zjišťoval před rokem a řekli mi 6.800 Kč

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Tomm píše:Plato stoji 3500 bez dph... vsechny barvy stejna cena.
Občas se objeví nějaký tady, nebo na vrakáči do 500,- :wink:
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

Tomi666 píše:Pánové já mám výškáče ve předu ve dveřích, jak je známo + repro 3 pásmový ve dveřích ve předu a vzadu mám ve dveřích také 3 pásmové repro a v platu nemám nic, jelikož do toho řezat nebudu, protože:
1. by se to časem určitě prohnulo, takže bych to musel vystužit.
2. nové plato do golfu4 stoji cca 6.800 Kč - zaleží na barvě šedé a pískové plato je dražší.
3. nechci, aby bylo vidět, že mám v platu repro, jelikož to láká zloděje.

více info o repro na http://www.fliaudio.co.uk" target="_blank
ja ted mam vzadu v tom tapecu to repro a nahore u okna nalepenou tu vysku. pod tou sedackou je to dost utopeny , ten tapec neni dobra ozvucnice a celkove to hraje fakt naprd :( . dam ted ovaly do plata necham to dat do dreva potahnu kobercem , puvodni plato schovam a mam folie takze neni nic videt opravdu doporucuji do plata hraje to tam milionkrat lip urcite !!!

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

peppa píše::wink: mam highline
ty mas vubec to auto nejaky narachli :) . holt kdyz ital kupuje auto tak si dopreje :)

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

vwberni píše:
peppa píše::wink: mam highline
ty mas vubec to auto nejaky narachli :) . holt kdyz ital kupuje auto tak si dopreje :)
jak nařachlí??? mam pouze highlina a recara sedaky a turbo, jinak je to naprosto serie :lol:

Uživatelský avatar
vwberni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4 Modrany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwberni »

peppa píše:
vwberni píše: ty mas vubec to auto nejaky narachli :) . holt kdyz ital kupuje auto tak si dopreje :)
jak nařachlí??? mam pouze highlina a recara sedaky a turbo, jinak je to naprosto serie :lol:
high line je nejvyssi vybava a ty mas jeste priplatkovou vybavu. recara. vzadu repro s vyskama nemluve o tom podvozku atd :). fakt hezky auto, sladeny, skoda ze neni trochu novejsi , nemusel bych mit bilou, koupil bych si kola a folie dal neony dodelal interier dle sebe(budiky,nstupni listy navi atd) a muziku,xenony,tempomat, ted nevim ejstli mas kridlo a byl bych spokojen

Uživatelský avatar
peppa
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1671
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mělník

Příspěvek od peppa »

jééé neblazni :lol: recara jsou z jinyho auta...podvozek je koni ten je koupenej buch ví kde :lol: a na to že ho mam 5 měsícu už vypada krapet jinak,, no křídlo mam no:)
:oops:

Uživatelský avatar
Ondrej
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej »

Bílej golf je hezkej, viděl jsem V6tku nádhernou bílou 4motion. Peppovo auto vypadá taky super, v bílí se mi GIV prostě líbí ale musí to být highline jinak je to voničem ty černý lišty na té bílé.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“