Dodělání dálkového ovládání

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Oky_Lister
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 19.11.2016 09:26

Dodělání dálkového ovládání

Příspěvek od Oky_Lister »

Hezký den ve spolek. Ze mě zcela neznámého důvodu jsem si myslel, že půjde jednoduše dodělat dálka do Bory r.v. 2000. Opak je zřejmě pravdou.
Nejdříve byvh rád uvedl průběh pro kontext a poté bych zkusil položit i nějaký dotaz. V okolí se prodával golf na díly s DO, vyrazil jsem a zakoupil pouze jednotku 1J0959799Q s tím, že fungovala s DO, pár klíču jsem měl doma naznal jsem tedy, že by to mělo jít doadaptovat. Auto už bylo z části rozebrané, ale neměl jsme úplně moc důvodů pochybovat. Dojel jsem domů, rozdělal a zjistil, že mám v autě jednotku se stejným kódem. Jal jsem se tedy VAGu a začal se snažit. Na obou jednotkách byl kanál 1 (pro adaptace klíčů nedostupný). Pročetl jsem pár postů, rozkryl Golfa (1999), kterého mám hned vedle a zjistil, že má jednotku 1j0959799AH, 2 konektory a že druhý konektor by měl být převážně kvůli střežení interiéru a DO nuže vydal jsem se zakoupit jednotku z Passatu B5 se stejnám kódem. Jenže světe div se po zapojení jsem se sice k jendotce připojil, provedl adaptaci, ale došlo mi že zapojení 23 pinového konektoru asi nebude úplně stejné. Dřive se mi podařilo dohledat jen návody zabývající se přechodem 2.5 GEN na 3. GEN nedošlo mi ale, že jednotka s jedním konektorem to bude mít celé úplně jinak.
Moje otázka tedy: Je možné někde dohledat PINout u 1J0959799Q? Po letmé kontrole barev 1j0959799AH vypadá, že odpovídá návodům pro přechod z 1J0 na 1C0, bohužel nemám ponětí zda barvy vodičů odpovídají 1J0959799Q, pokud by seděly zkusil bych přeskládat stávající konektor + případně doplnit chybějící signály. za případné rady předem děkuji.
Stříbrný VW GOLF IV 1.8 20V 92kW + Černý VW GOLF IV 1.8t 110kW + Šedá VW Bora 1.9TDI 85kW

Oky_Lister
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 19.11.2016 09:26

Re: Dodělání dálkového ovládání

Příspěvek od Oky_Lister »

Pro upřesnění přidávám fotky konektorů. 2 fotky s připojeným je jednotka s jendim konektorem končící na Q
Q
Q
Q
Q
samostatná fotka je pak ucvaknutý konektor od jednotky AH.
AH
AH
Stříbrný VW GOLF IV 1.8 20V 92kW + Černý VW GOLF IV 1.8t 110kW + Šedá VW Bora 1.9TDI 85kW

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“