Spínače ve dveřích

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Spínače ve dveřích

Příspěvek od majrek001 »

druhá fotka je konektor k origo výškovému repru, ale ty tam máš výhybku takže je to nepojený na přímo do těch nových repro..
a pokud to zapojení nikdo tímto zapojením nepojebl.. tak to bude mikrospínač.. zkus lehce pohnout to pohyblivou částí zámku když otevřeš dveře jestli se to rozsvití (nemusí zaleží jak moc je mikrospínač prodřený)
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
standik3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 20.10.2012 16:56

Re: Spínače ve dveřích

Příspěvek od standik3 »

Díky ten konektor mě zmátl je tam předělaná hudba tak to je jinak jak píšeš....a s tím zámkem ani tuk nerože se za žádné situace ani jak popisuješ asi bude na výměnu jsou tam ty mikrospínače nejspíš vadné častým používáním a prosímtě má na to vliv při zamčení že nezablikají blinkry při centrálu?? Při odemčení 3x bliknou a při zamčení vůbec ale jinak to zamyká i odemyká bezpečně.

Je mi divné že by originál byly ty kabely takhle zmačklé nějakou svorkou jak je na obrázku a přetažené jěště bužírkou,spíš to někomu začlo pořád svítit tak to vyřešil po svém než měnit zámek... :)

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Spínače ve dveřích

Příspěvek od majrek001 »

tak hlavně origo dálka blikne dvakrát při odemčení jeden krát při zamčení.. ten mikrospínač se většinou časem prodře a pak už nespíná

je klidně možné že to není origo dálka.. a když odemkneš auto dálkou a neotevřeš dveře zamkne se auto zase?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
standik3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 20.10.2012 16:56

Re: Spínače ve dveřích

Příspěvek od standik3 »

Když odemknu normálně dálkou tak blinkry nebliknou a potom se zase samo zamkne když neotevřu dveře to je tak dobře nebo ne??

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Spínače ve dveřích

Příspěvek od majrek001 »

a ještě takto se zeptám.. když odemkneš auto dálkou a otevřeš řidičovi dveře tak to zamkne do minuty nebo ne? protože pokud by to byl tento mikrospínač tak s origo dálkou to dělá i toto, krom toho že to nesvítí.. taky je klidně možné že to dělá ta prasečina co je tam propojená do sebe
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
standik3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 20.10.2012 16:56

Re: Spínače ve dveřích

Příspěvek od standik3 »

jj přesně tak do minuty to zamkne samo a ty spojený dráty jsou mi záhadou proč to tak je...nemám žádného autoelektrikáře a vyměnit zámek a pak zjistit že to nejni ono je dost na nic...zámek nejni nejlevnější.

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: Spínače ve dveřích

Příspěvek od maku »

To blikani pri odemykani dalkou jde nastavit prez VAG aji ti muze zapipat jak to nastavis reseno na foru Xkrat stim zamkem to neni az tak strasne vytahnout ten zamek co ti blbne vymenit mikrospinac pokud je spatny popripade propajet kontakty a mas klid zase na par let. Na obraku jsem ti oznac kde byva vedsinou problem jak to blbne a mikrospinac je OK.
golf_zamek_064.jpg
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Spínače ve dveřích

Příspěvek od marfy8 »

Dneska jsem taky měnil mikrospínač byl už prodřenej mrcha. Teď jsem tam napasoval spínač s tou páčkou to je jistější. + Jsem propájel kontakty, já měl studeňák na tom vstpním konektoru "6 nožek vedle sebe" a řidičovy dveře už jedou jak po másle.

Teď když už vím jak na to tak dodělám zbytek a bude snad na dlouho klid...
Není to tak náročné jak se zdá. Jen poprvé než člověk příjde co a jak... ;)

Uživatelský avatar
standik3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 20.10.2012 16:56

Re: Spínače ve dveřích

Příspěvek od standik3 »

Díky za foto ty mikro spínače jsou asi jiné když mám funkční zámek z octavie 1 rok 98 jde nějak z toho mikro spínač použít na golfa 4 nebo je to úplně jiné?

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Spínače ve dveřích

Příspěvek od marfy8 »

No co já měl s tou kolébkou, tak měl taky jiné uchycení. Vrtat se mi do zámku nechtělo a tak jsem to tam přilepil tavnou pistolí. :)
Tlak tam není velký takže taky možnost, kdyby ti to tam eventuálně nepasovalo ...

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“