Problém s blinkrem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Patrik Neděla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 25.05.2016 20:32

Problém s blinkrem

Příspěvek od Patrik Neděla »

Poradí mi někdo, co mám dělat, když zapnu pravý směrový blinkr a někdy bliká a někdy nebliká ( a rychle zvukově signalizuje ). Dělá mi to jen na pravé straně, myslím si že bude problém někde jinde než v žárovkách, žárovky prasklé nejsou, při vystražných, blikají všechny stejně a souměrně. Dělá to pouze při zapnutí pravých směrových blinkrů. I po opakování, znovu vypnutí a zapnutí, nepomáhá. Někdy např. 10x po sobě při zapnutí nebliká, jen rychle zvukově upozornuje, že blikám. A někdy to bliká normálně a žárovky svítí. Nevím v čím může být problém, díky za rady.

Uživatelský avatar
destroyer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 08.02.2009 16:43
Bydliště: karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s blinkrem

Příspěvek od destroyer »

měl jsem stejný problém.akorát na levé straně.někdy když jsem páčku zamáčkl silněji tak blinkry blikaly normálně a někdy se nic nedělo jen to začalo rychleji cvakat ale blinkry neblikaly.vyměnil jsem páčku a problém zmizel

wouty
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 03.08.2015 22:25

Re: Problém s blinkrem

Příspěvek od wouty »

Měl jsem stejný problém..
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=75&t=317850" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak blinkr uz bliká. Zapojil jsem levou desku do prave a to bylo ok. Už bylo jasný, že je problém na pravé desce. Tu jsem zapojil na levou stranu a nejelo. Projel jsem jednotlivé piny pipakem a zjistil kterej pin je na blinkr. Když jsem se podíval pořádně, byl zaoxidovany. Tak jsem to vyčistil, dal na to kapku kontakt spreje a tadaaa :) ..
Když už budeš v tom čištění, rovnou očisti všechny..

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“