Kódování klíčku

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
kom4nc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 30.06.2009 13:11

Kódování klíčku

Příspěvek od kom4nc »

Zdarec stal se mi problém, zapomněl jsem klíček od auta v kalhotech a bohužel kalhoty vypral v pračce i s klíčkem :-) Klíček jsem nechal vyschnout a neměl jsem v něm asi 3 dny baterku..baterka byla samozřejmě úplně vybitá takže jsem koupil novou, vše jsem proměřil signál vysílá, ale zajímalo by mě jestli se mohlo vymazat kódování, když tam nebyla tak dlouho baterka, protože klíčkem už nejde dálkově odemykat pouze imobilizér funguje...
VW Golf IV 1.6 SR Highline
VW Golf VII 1.4 TSI Highline

kom4nc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 30.06.2009 13:11

Re: Kódování klíčku

Příspěvek od kom4nc »

ještě jsem zapomněl dodat, že se jedná o klasickej dvou tlačítkovej vystřelovák...
VW Golf IV 1.6 SR Highline
VW Golf VII 1.4 TSI Highline

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Kódování klíčku

Příspěvek od Goauld »

Přesně tak vymazala se synchronizace klíče. Je potřeba znovu spárovat s jednotkou. Sou dvě možnosti, buď přes VAG, nebo pomocí druhyho klíče v zapalování. Návody jak na to tady někde sou.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

kom4nc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 30.06.2009 13:11

Re: Kódování klíčku

Příspěvek od kom4nc »

jo návody jsem četl,ale nikde jsem nevyčetl jak to udělat, když mám zaslepený zámky a nechci jezdit někam do servisu na VAG....a ještě by mě zajímalo jak dlouho může být klíček bez baterky než se vymaže ta synchronizace ??
VW Golf IV 1.6 SR Highline
VW Golf VII 1.4 TSI Highline

blonn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 03.09.2008 21:35
Bydliště: Praha

Re: Kódování klíčku

Příspěvek od blonn »

Přispůsobení klíčů dle VIS.jpg

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kódování klíčku

Příspěvek od xerxes »

kom4nc píše:jo návody jsem četl,ale nikde jsem nevyčetl jak to udělat, když mám zaslepený zámky a nechci jezdit někam do servisu na VAG....a ještě by mě zajímalo jak dlouho může být klíček bez baterky než se vymaže ta synchronizace ??
pukud mslíš synchronizaci dálky tak po vyndáni baterky hned zmizi ale už se mi stalo že i po vyýměně baterky dálka fičela dál

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Kódování klíčku

Příspěvek od duduh »

Je jasné,že ti imobilizér bude fungovat.Nastartuješ i po vyvářce klíče.Pochybuji ale,že ti bude fungovat DO. :idea: Jestli máš zaslepeny zámky tak bez VAGíny to nenakoduješ.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Kódování klíčku

Příspěvek od Goauld »

xerxes píše:
kom4nc píše:jo návody jsem četl,ale nikde jsem nevyčetl jak to udělat, když mám zaslepený zámky a nechci jezdit někam do servisu na VAG....a ještě by mě zajímalo jak dlouho může být klíček bez baterky než se vymaže ta synchronizace ??
pukud mslíš synchronizaci dálky tak po vyndáni baterky hned zmizi ale už se mi stalo že i po vyýměně baterky dálka fičela dál
Nevymaže se hned, trvá to asi 30-40 vteřin. Když do té doby stihneš baterku vyměnit, nemusíš znovu synchronizovat. Neoriginální dálka, co vypadá k nerozeznání od origo se nevymaže nikdy, proto tady někteří lidi psali, že se jim to nevymazalo ani po hodině.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

vasasasapopleta
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 09.02.2015 23:46

Re: Kódování klíčku

Příspěvek od vasasasapopleta »

Mě po opravě dálky taky přestala 1 fungovat, psalo mi to chybu v řj 00955 a jelikož nemám vag nastavoval jsem ,,mechanicky'' podle návodu, který jsem vyčetl na b5. (mám b6) Stačí dát klíč do zámku řidiče a 3x otočit pro odemčení - pokaždé nechat 0,5 vteřiny v poloze odemčeno. Dioda nesvítila, jak se popisuje v b5, jenom jsem zmáčkl na obou ovladačích tlačítko zamknout (zvlášť) a vše funguje. Vymazal jsem chybu v řj a vše ok.
B6 2006 2.0 tdi 103 kW 4 motion
Tiguan 2012 103kw 4motion dsg

blonn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 03.09.2008 21:35
Bydliště: Praha

Re: Kódování klíčku

Příspěvek od blonn »

Oprava: A chybu jsem nechal vymazat, bo nemám VAG :rofl: :rofl:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“