G4 Help teče mi do interiéru-podlaha u řidiče

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

G4 Help teče mi do interiéru-podlaha u řidiče

Příspěvek od tomakecTD »

prosím o pomoc, koupil jsem nedávno golfa 4 2001 a nyní po bouřkách mi tam čvachtá noha! :roll: , před tím jsem měl felicii a taky to teklo někdy, jenže ta neměla lepené sklo.....tu mám mokrou podlahu u řidiče a teče to tím místem, jak se opírá noha když se zrovna nesepíná spojka, někde z palubní desky, uvnitř je molitan, ten je uplně mokrý :roll: nevíte, odkud to může být? nestalo se todle taky někomu? jestli je to sklem, nebo nějakým ucpaným kanálkem, nebo čím? moc děkuji za odpověďi :?
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: G4 Help teče mi do interiéru-podlaha u řidiče

Příspěvek od tomakecTD »

A omlouvám se, že sem to napsal do nesprávného vlákna s G6 :oops:
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Czara
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 04.02.2010 10:09
Bydliště: Varnsdorf

Re: G4 Help teče mi do interiéru-podlaha u řidiče

Příspěvek od Czara »

Ahoj vcera jsem sem rešil stejny problrm,ale u Seat Alhambra.Rozebral jsem to a polejval vodou a zjistil jsem,ze celni okno se odlepilo. . . Hodne stesti pri hledani . . . A neb o si tam zacni pestovat akvarium :mrgreen:
Cz@ra

Uživatelský avatar
caravelle
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 06.10.2007 21:55
Bydliště: SK
Kontaktovat uživatele:

Re: G4 Help teče mi do interiéru-podlaha u řidiče

Příspěvek od caravelle »

si v sekcie GOLF 6, nie GOLF 4....

luky "prehod" ho do spravnej sekcie.... :wink:
Audi S4 Dolphin grey

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: G4 Help teče mi do interiéru-podlaha u řidiče

Příspěvek od DworiBak »

sundat torpedo a hledat, pokud je to po ráně tak když se to rovná praskaj spáry a je potřeba je znova zatmelit

agentnegros
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 13.06.2009 12:52
Bydliště: Hořovwice

Re: G4 Help teče mi do interiéru-podlaha u řidiče

Příspěvek od agentnegros »

pokud máš šíbr tak budeš mít vypadlou odpaní hadičku co vede od šíbru,,, výustuje to když otevřeš dveře tak já máš tu gumu co v ni vede elektika tak nad tim je takovej campdlik tak tam to vyustuje.. bud bude vypadlá a nebo to bude jen ucpaný.. já se s tm také setkal.. měl jsem v autě asi tak dva kýble vody.... :))

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: G4 Help teče mi do interiéru-podlaha u řidiče

Příspěvek od tomakecTD »

Tak šíbr já nemám :roll: oddělal sem kryt pod stěrači, vyčistil veškerý kanálky a odtoky tam i u dveří, vyčistil u okna veškeré nečistoty u gum a natrefil jsem na lanko na otevírání kapoty, byla tam vypadlá gumka-díra přímo tam, kde mi to teče, zaizoloval sem to silikonem, teče zase, taky tam fakt mám tak 2 kýble vody :roll: už nevím, co s tím, ještě zkusím v tom místě pod stěrači oddělat jakousi bílou krabičku, mimochodem na co vona je?? Třeba od ní vedou dovnitř dráty a prosakuje tam voda :roll: nebo kdyby se odchlíplo sklo od lepidla to poznám jak? nevím odkud teče fakt...jen mi to stéká z místa od levého pedálu na odkládání nohy, ten molitan pod palubní deskou je celej mokrej.... dělalo mi to u felicie to samý a bylo to skem, ale bylo jasně vidět to špatný těnění.. :wink:
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Golfikvw
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 02.12.2008 23:16
Bydliště: Moravská Třebová

Re: G4 Help teče mi do interiéru-podlaha u řidiče

Příspěvek od Golfikvw »

Ahoj chlapaku, koukni na jednu vec... Kdyz otevres kapotu, tak na leve strane je nasroubovany kryt, ktery prekryva palivovy filtr... odsroubovat, vyndat ven, a kouknout zda-li neni kousek ulomeny na te strane, ktera se zasouva uplne dozadu... proteka tam pak prez filtr... :wink:

Uživatelský avatar
malyhonza
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 28.09.2007 20:24
Bydliště: špk

Re: G4 Help teče mi do interiéru-podlaha u řidiče

Příspěvek od malyhonza »

ta bílá krabička pod stěračem asi nespíš bude ta spojovací krabice, jsou v ní konektory rozdělující kabinu od motoráku.

Uživatelský avatar
Nightflare
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: G4 Help teče mi do interiéru-podlaha u řidiče

Příspěvek od Nightflare »

Auto bylo/nebylo bourané?Mě tohle dělalo pěkně dlouho, až jsem přišel na závadu - pod podběhem špatně zakytováno a teklo to tam tudy přímo do interiéru takovou svárou mezi plechy...

oxi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 27.06.2009 21:42
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

Re: G4 Help teče mi do interiéru-podlaha u řidiče

Příspěvek od oxi »

čau taky jsem to řešil sundal jsem stěrače a ten plast a na straně u řidiče je průchodka s kabelama. Rozdělal jsem ji očistil a dal jsem silikon a je klid.Hodně zdaru.

Uživatelský avatar
Rom@n
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 257
Registrován: 15.09.2008 15:50
Bydliště: Praha Východ

Re: G4 Help teče mi do interiéru-podlaha u řidiče

Příspěvek od Rom@n »

Mám úplně stehnej problém a řešim to 2 roky a prostě už nevim když prší dýl jak 2 dny tak u řidiče potopa. šíbr mám ale z něj to neni, když jsem všechno rozebral a políval vodou tak voda se oběvila vevnitř pod palubkou jak vedou dolu kabely ale tu krabyčku pod stěračema jsem zasilikonoval nechal vyměnit čelní sklo a pořád stejný.
Obrázek

Uživatelský avatar
Watty
Pilot
Pilot
Příspěvky: 869
Registrován: 23.01.2009 07:18
Bydliště: Praha-východ

Re: G4 Help teče mi do interiéru-podlaha u řidiče

Příspěvek od Watty »

Jedna z možností může být i stahovačka u dveří řidiče. Když se sundavá
plech se stahovačkou, je potřeba to znovu zatmelit, zatesnit, pač se naruší ta origo
pěnová žížala a pak tam teče přímo skrz dveře. Mě tam taky teče, a i do kufru, takže
uvidím čím to bude.. Přetěsním dveře, ale kudy teče do kufru to nevím, taky je to když prší dýl...
.:VW nebo mastná tyč, není žádnej kompromis:.

Uživatelský avatar
elvis89
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 20.08.2009 12:01
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Re: G4 Help teče mi do interiéru-podlaha u řidiče

Příspěvek od elvis89 »

teď jsme to řešili s klubákem stormbc a mu teklo lankem od kapoty,protože měl odchlíplou tu gumu....jináč mě se to stalo taky,ale když jsem dal pryč boční gumu s čelního skla,uviděl jsem nahoře v rohu,že tam jaksi chybí lepidlo...je dobré rozebrat většinu plastů,vjet do myčky a sledovat...mě se vyvalil ze spoje sloupku a stropnice pěkněj proud vody.ale musíš to vydržet do konce programu myčky :lol:

Uživatelský avatar
tomakecTD
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1759
Registrován: 07.06.2010 21:09
Bydliště: Prostějov

Re: G4 Help teče mi do interiéru-podlaha u řidiče

Příspěvek od tomakecTD »

Oddělat celý stěrače i s táhly, oddělat kryt té bílé krabičky je to vlastně přechod kabelů z motorového prostoru do kabiny a tam se mrknout jak těsnění vypadá. V místě kde je ta krabička když prší se zdržuje voda a ta krabička musí být na 100% utěsněna. Použil jsem silikon a od té doby žádný problém. :)
Jako první Fiat Tipo 1.7D 44kW, Škoda forman 1.3i 43kW, Škoda felicia 1.3i 50kW, Škoda FELICIA 1.6 MPi AEE 61kW kombi, černá met- beruška, nyní VW GOLF IV 1.6 16V variant 77kW
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“