Nefunkční zámek kufru Bora - Vyřešeno

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

duoaligator
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.07.2014 14:53

Re: Nefunkční zámek kufru Bora - Vyřešeno

Příspěvek od duoaligator »

Zdravím všechny Boráky, takže pokud máte nefunkční otevírání kufru u sedanu, tak se nemusíte zbytečně brodit do kufru přes sedáky, ale odemkněte centrál klíčem na kufru a poté klíčem otočte ještě více na odemykací stranu a kufr otevřete mechanicky.....Němci prostě mysleli na vše. Opravdu to funguje, právě jsem vyzkoušel.

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Nefunkční zámek kufru Bora - Vyřešeno

Příspěvek od duduh »

:mrgreen: Opravdu to tak funguje ale:To je právě ta výrobní vada zámku kufru o které se nikde nepíše a o které jsem zde nechtěl také psát.Tak jako se třeba nepíše o výrobní vadě dveřních zámků.U toho zámku se vyndavá táhlo aby to takhle právě nefungovalo.Raději to smaž ať tu někteří nejsou nešťastní z tvého návodu. :wink: Nebo to udělá admin?

jiri743
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 30.04.2010 07:57

Re: Nefunkční zámek kufru Bora - Vyřešeno

Příspěvek od jiri743 »

Připojím se k tomuto,nechci zakládat nové vlákno.Sháním motorek otevírání kufru na vw bora sedan.Kdo by prosím měl a za kolik.Děkuji.

Uživatelský avatar
skell
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční zámek kufru Bora - Vyřešeno

Příspěvek od skell »

Zdravím, mám problém u Bory. Když chci nastartovat,tak při rozsvícení kontrolek se ozve pod volantem cvakání. Nastartuju a otvře se kufr - cvaká to dál. Nechám auto nastartovaný, jdu zabouchnout kufr a cvakání přestane. Potom kufr někdy otevřít jde a někdy nejde... Hledám všude možně a nemůžu najít kde je problém ?? Poradí mi někdo ?? Díky Lukas

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“