Kvalitni autokoberce do GIV?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Re: Kvalitni autokoberce do GIV?

Příspěvek od Sarim »

wlcakk píše:můžu to zjistit.. ale až zítra.. teď v práci nejsem.. ale máko to nebude jelikož to je origo.. typuju cca 1tis za 4-dilnou sadu

Tak to zjisti, ty gumove koberecky presne do GIV a jestli to taky neni nejak podle roku vyroby nebo pred/po faceliftu jine... diky Ja potrebuji koberce na GIV modelovy rok 2001
Kdyby to fakt sedelo tak jako je tady na tom obrazku, to by bylo skvele...

M.
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitni autokoberce do GIV?

Příspěvek od wlcakk »

Ty koberce budou sedet na 100% to zarucuju jelikoz se pri faceliftu nemeni platforma auta (NIKDY) . a koberce se delaji podle 3D dat podlah.. pokud nekde nesedi tak je podlaha vyrobena jinak nez jsou 3D data (spatne nalepeny tapecitung a pod)
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Kvalitni autokoberce do GIV?

Příspěvek od Storm »

Akorát je potřeba si pohlídat uchýty, přední mají asi všechny, ale zadní některé mají, některé ne.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
Cpt._Hunter
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3968
Registrován: 11.10.2008 18:22
Bydliště: Ostrava

Re: Kvalitni autokoberce do GIV?

Příspěvek od Cpt._Hunter »

no je fakt, že vzadu uchyty nemam, ale to snad ničemu nevadi..teda krom toho, že to nebude držet na mistě...
!!! Podstatou všeho je nafta !!!
My silver-gray TDI a tak trošku .:R http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=108998" onclick="window.open(this.href);return false;

Detailing-Obchod.cz - autokosmetika Autoglym, Dodo Juice a vůně California Scents

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitni autokoberce do GIV?

Příspěvek od wlcakk »

Předem potvrzuji že zadní koberce uchyty nemaji u Golfu IV.. a nikdy nemeli.. pokud je tam nekdo ma tak je to ciste jen dodelane predchozim majitelem..
Daji se vsak dodatecne dodelat a to tak ze se koupi befestigung system, ten se do podlahy zavrta (ma sroubovici), do koberce se vysekhne dira a na ni se pridela dalsi dil (prstynek) a ten se pak zaklapne do dilu v podlaze a koberec v zadu nejezdi.

Co se pohybuju v automobilovem prumyslu (autokoberce + technika) tak zadni koberce mely jen jednou fixacni kolik..
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Kvalitni autokoberce do GIV?

Příspěvek od Storm »

No nevím, když si přečteš tuto diskuzi od začátku, tak tu dost lidí psalo, že to má všelijak, jeden úchyt, dva úchyty vzadu. V ETCE je obrázek se dvěma úchytama vzadu. Já tam taky nemám žádný, takže nevím jak to je.

EDIT: teď jsem se ještě díval do Bory rodičů a mají tam vzadu dva úchyty a jsou to origo koberce ještě se štítkem. Takže je určitě více variant.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitni autokoberce do GIV?

Příspěvek od wlcakk »

Storm píše:No nevím, když si přečteš tuto diskuzi od začátku, tak tu dost lidí psalo, že to má všelijak, jeden úchyt, dva úchyty vzadu. V ETCE je obrázek se dvěma úchytama vzadu. Já tam taky nemám žádný, takže nevím jak to je.

EDIT: teď jsem se ještě díval do Bory rodičů a mají tam vzadu dva úchyty a jsou to origo koberce ještě se štítkem. Takže je určitě více variant.
Tak je to mozne.. ale za 4roky co delam koberce sem kreslil jen jednou do zadnich kobercu fixatory.. zajimave je ze bora je stejna platforma jako golf a ten to vzadu nema.. divne.
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitni autokoberce do GIV?

Příspěvek od wlcakk »

Zde ještě dodám jedny z mála fixatoru ktere se davaji do 70% aut..

PS: u toho ovalneho mi chybi kolik co ma byt v podlaze.. da se otacet
Přílohy
Vrchni clips (upevnen v koberci).jpg
Fixacni kolik(upevnen v podlaze).jpg
Fixacni kolik(upevnen v podlaze)_.jpg
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
Lipsak
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 262
Registrován: 20.02.2009 18:06
Bydliště: Okoli Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitni autokoberce do GIV?

Příspěvek od Lipsak »

Je pravda ze ty ZPV co mam v golfu jsou jak odlity z pet lahvi :D A klouzou se takze jsou to spis plastove koberce:D:D Byli tam kdyz jsem to koupil...
Golf IV TDI PD AJM _Silver_BBS Montreal II
Ex. Golf II 1.6 TD 51kw
Blata Blatino scooter 27ccm 1kW 1,9Nm

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitni autokoberce do GIV?

Příspěvek od wlcakk »

to poznas jestli je ze spoda nastrik.. je tam takova stopka jako kdyby.. cca uprostred ze spodni strany..(kolecko s ustryhlym cancurem)
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Sarim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 19.05.2008 21:59

Re: Kvalitni autokoberce do GIV?

Příspěvek od Sarim »

wlcakk píše:můžu to zjistit.. ale až zítra.. teď v práci nejsem.. ale máko to nebude jelikož to je origo.. typuju cca 1tis za 4-dilnou sadu
Ahoj, podarilo se ti zjistit tu cenu origo kobercu do GIV...jako na tech obrazcich? Diky
Golf IV, 1.9TDi, 85kW

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitni autokoberce do GIV?

Příspěvek od wlcakk »

Sarim píše:
wlcakk píše:můžu to zjistit.. ale až zítra.. teď v práci nejsem.. ale máko to nebude jelikož to je origo.. typuju cca 1tis za 4-dilnou sadu
Ahoj, podarilo se ti zjistit tu cenu origo kobercu do GIV...jako na tech obrazcich? Diky

:( oj.. promiň dneska sem na to uplně zapoměl.. zjistim zitra.. a kdyz tk skusim zjitit kde by se daly obednat.. jelikoz u nas se to koupit neda. my sme pouze dodavatele
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitni autokoberce do GIV?

Příspěvek od wlcakk »

Tak jsem se ptal a koberce jsou u nás neprodejné. Dodává se to do autorizovaných prodejen VW a jak sem se nekde dohledal tak predni koberce vyjdou 1200,- 8O .
Je tu ale jedna možnost že by jsem je mohl vzít na sebe jako zaměstnanec firmy, měl by jsem na ně slevu a pak by jsem ti je poslal. Ale nevím kolik by mě vyšly (celá sada). Takže mi napiš kolik by si do toho chtěl dát pokud by jsi měl zájem a ja se skusím zeptat popř. pokud by staly víc než to co chceš dát tak cenu stahnout dolů (Jelikož jsem taky oddaný golfista). :wink:
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Kvalitni autokoberce do GIV?

Příspěvek od Michalyx »

ja mam este aj povodne koberce a maju uchyty aj v predu aj vzadu na tie koliky a nepride mi to ze by to niekto dorabal..

Uživatelský avatar
wlcakk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 357
Registrován: 22.07.2010 11:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalitni autokoberce do GIV?

Příspěvek od wlcakk »

Michalyx píše:ja mam este aj povodne koberce a maju uchyty aj v predu aj vzadu na tie koliky a nepride mi to ze by to niekto dorabal..

JJ už jsem se omlouval.. Ja osobně sem to ještě nikde neviděl a taky na origo kobercich VW (které my vyrábíme) to neni.. a to ani na Directech (trojuhelnikovy design prodavající pouze VW prodejny) tak ani na nasich aftermarketech (ctvrereckovych prodavající my)
Chceš-li býti správným Čechem, utírej si pr..l mechem. Není-li mech v dosahu, sjeď si řití po svahu.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“