Utěsnění dveří

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Woko_O
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 466
Registrován: 22.09.2011 22:50

Utěsnění dveří

Příspěvek od Woko_O »

Ahoj.

Na svým golfu mi někudy fouká dovnitř..není to úplně hrozný ale třeba na dálnici je znát že to pod náporem vzduchu propouští dovnitř a vydává to takovej nepříjmnej zvuk na kterej si nemůžu zvyknout. Dveře už přihnout nejdou,je to po menší nehodě a bohužel už to nemůžu vrátit tak aby to bylo jako před tim.. (bylo tam poměrně tichoučko..) Ted mám na dveřích nalepený i samolepící těsnění D profil. Je to lepší,ale porád to není ono.. Napadá vás jak to napravit?

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Utěsnění dveří

Příspěvek od marfy8 »

Koupit nové rovné dveře?

Uživatelský avatar
Woko_O
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 466
Registrován: 22.09.2011 22:50

Re: Utěsnění dveří

Příspěvek od Woko_O »

Vidiš to..to mě nenapadlo..rovnou se vlastně můžu zeptat jestli nemaj celou karoserii.. Díky..


(debilnější radu jsem snad dostat nemohl.. :roll: )

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Utěsnění dveří

Příspěvek od vtuni »

Woko_O píše: (debilnější radu jsem snad dostat nemohl.. :roll: )
tak vzhledem k tomu že dveře na golfiště dneska stojí tak 500, tak je to levnější než na to vyplácat dynamat za litr s nejistým výsledkem.. :roll: .

jestli jsou ty dveře / kastle po ráně a nedolíhaj..tak se můžeš na hlavu postavit a lepší to nebude... pokud to nenarovnáš - nenahrdíš rovnejma dílama.... takže bud si zvykni, nebo na radiu volume doprava... :mrgreen:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Utěsnění dveří

Příspěvek od marfy8 »

Woko_O píše:Vidiš to..to mě nenapadlo..rovnou se vlastně můžu zeptat jestli nemaj celou karoserii.. Díky..


(debilnější radu jsem snad dostat nemohl.. :roll: )
A co jako ti máme radit? Buď si to slícuješ rovnýma dílama nebo si tam narvi ještě jedno těsnění do oken no :zzz:

Uživatelský avatar
Kubos32
Profík
Profík
Příspěvky: 1015
Registrován: 08.12.2009 20:07
Bydliště: KarVWina

Re: Utěsnění dveří

Příspěvek od Kubos32 »

Když už stě u tech dvěři tak se zeptam jak vyřešim problěm mam 3 Dveř a mam jakoby svješene dveře jak otviram a zaviram tak musim dveře zavirat nekdy na 2x nebo sněma pořadne bouchnout vždicky sveře sklouznou po prahu a dveře by meli jit snad zavřit lehce.Snad ste me pochopily ja si myslim že to bude tema pantama ale nevim zda je treba koupit nove nebo se to da nejak přizvednout Diky
Vw Golf 4 . 3dveř

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: Utěsnění dveří

Příspěvek od VWMysak »

Koupit nové panty :wink: Klasika u 3dv.
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Uživatelský avatar
Kubos32
Profík
Profík
Příspěvky: 1015
Registrován: 08.12.2009 20:07
Bydliště: KarVWina

Re: Utěsnění dveří

Příspěvek od Kubos32 »

a poslední otazka k sundaní dveři musim sundavat blatnik nebo neco okolo? nebo se s vercajgem dostanu všude kde potřebuju Diky
Vw Golf 4 . 3dveř

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Utěsnění dveří

Příspěvek od pohodarkajik »

gunit4 píše:Když už stě u tech dvěři tak se zeptam jak vyřešim problěm mam 3 Dveř a mam jakoby svješene dveře jak otviram a zaviram tak musim dveře zavirat nekdy na 2x nebo sněma pořadne bouchnout vždicky sveře sklouznou po prahu a dveře by meli jit snad zavřit lehce.Snad ste me pochopily ja si myslim že to bude tema pantama ale nevim zda je treba koupit nove nebo se to da nejak přizvednout Diky
dvere jdou srovnat, panty nejsou na karoserii napevno, da se snimi hybat, svesene dvere srovnas celkem lehce, pud posun spodni pant smerem dozadu,, nebo horni dopredu, zalezi jakou mas sparu mezi blatnik/dvere a dvere/postranice, taky se daj cely panty posunout nahoru, i se zapadkou, na ktere dvere dolihaj se da hejbat, panty se menit nemusi, ti ani pomalu nic nevyresis a posledni otazka, ano, blatnik musi dolu, jinak se nedostanes na srouby pantu, ktery je potreba povolit i k tomu dolicovani, ale staci lehne a pak kladivkem, pres nejaky tupy predmet je nabouchat do pozadovane polohy

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: Utěsnění dveří

Příspěvek od VWMysak »

Nebudu se tady hádat s odborníkem, ale když jsou ty panty KO tak je musíš vyměnit, hejbáním tomu nepomůžeš. Stačí za ty dveře vzít a zahýbat s nima nahoru a dolů a hned poznáš co je špatně.

Pokud kecám, tak přijedu a ukážeš mi to jaký si kouzelník. :wink: :mrgreen:
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Utěsnění dveří

Příspěvek od pohodarkajik »

ja ti nwm, ale ty panty jsou dost pevne, je mozne ze se vychodi, ale jeste jsem to nevidel, spis povolej samotny dvere a cely se jakoby ohnou dolu, nekde si to muzes zkusit, nejlepe na nejakym vraku, podivej se na vysku dveri, pak se za ne poves a podivej se znova, logicky budou dvere niz, ale panty se ani nehnou, ty sou celkem pevne pridelany, ale zpet k vymackanej pantu, jak sem rikal, jen tak se nevychodej, spis se stane, ze se vysroubuje ten malej cervik, co zajistuje dvere proti vysunuti z pantu a pak se hybou, ten cervik ma byt dotazeny a pant se ma otacet ve spodnim drzaku, ne ve vrchnim, funguje to presne naopak nez mas napr. dvere doma u baraku :-) tim ale netvrdim ze ne nemuzou vychodit, to rozhodne ne, ale co vim jiste, nikdy to nebude sedet presne, kdyz se panty daji na stejne misto, jako byli ty stare :-)

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Utěsnění dveří

Příspěvek od pohodarkajik »

Obrázek

tady si muzes vsimnout, ze pant ma vetsi diru na sroub, nez je prumer sroubo, to je prave z toho duvodu, aby se stim dalo hybat, stejne velky je i otvor na karoserii kde se sroub dava zevnitr

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: Utěsnění dveří

Příspěvek od VWMysak »

Já Ti rozumim, vim, že se s nima dá hýbat. Kouknu na toho červa jestli tam něco vykoukám. :lol:
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: Utěsnění dveří

Příspěvek od marfy8 »

Když se bavíme o těch pantech, tak zavřou se vám dveře samy nebo s nima musíte prostě "fláknout"? Co má brácha koktávku I facelift, tak tam stačí dveře maličko k sobě přitáhnout a dovřou se už jakoby samy.

Uživatelský avatar
Kubos32
Profík
Profík
Příspěvky: 1015
Registrován: 08.12.2009 20:07
Bydliště: KarVWina

Re: Utěsnění dveří

Příspěvek od Kubos32 »

ja snema musim bouchnout sami se nezavřou jakože lehce ale u em to bude pantama bo vždicky jak otviram dveře de videt jak sjedou sprahu a sjedou trochu dolu
Vw Golf 4 . 3dveř

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“