MLŽENÍ OKEN

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: MLŽENÍ OKEN

Příspěvek od majrek001 »

tak alespon přední okna jdou ofoukat i bez klimy, klima s tím snad ani nemá nic společnýho nebo jo? ja jsem trochu potočil ty horní boční ofuky na palubce aby foukali přímo na začátek okna a je to o něco lepší..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
kakamil-ha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 14.12.2009 07:58
Bydliště: Severní morava

Re: MLŽENÍ OKEN

Příspěvek od kakamil-ha »

zaseknutá klapa vnitřní a venkovní cirkulace,to je ten problém co mlží okna. Sundat kaslík u spolujezdce,sundat ventilátor a rukou nastavit 2 klapy ať je horní otevřená(pro čerství vzduch do auta přes pilový filtr) a spodní zavřít (zastavit zirkulaci uvnitř vozu)

Twiztid
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 08.05.2016 23:58

Re: MLŽENÍ OKEN

Příspěvek od Twiztid »

Tak ja uz to na tom svem golfu uz tez dost dlouho resim. A nevim si rady. Protoze viz nedavno jedu s prace 30km bylo nad 5 stupnu a skoro pred barakem to padlo na 4 stupne a tim klima uz nejede a zaclo se mi to cele mlzit. Kabinovy filtr vymeneny, uvnitr nebylo mokro, klapu mam ze servisu trvale otevrenou prozoze ten motorek se tam pry dojebal. Ale staci i v lete jak zapnu na econ tak proste citim taky jiny vzduch nez kdyz jede klima. Kdyz jsem sundaval kabinovy filtr tak nikde jsem si nevsiml vody.
Volkswagen golf IV 1.6 r.v.2000

znedlob
Řidič
Řidič
Příspěvky: 117
Registrován: 11.01.2018 12:36

Re: MLŽENÍ OKEN

Příspěvek od znedlob »

Nemáš ucpanou odvodňovací hadičku? A klapka je jak trvale otevřená? Odpojili konektor od motorku?

Twiztid
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 08.05.2016 23:58

Re: MLŽENÍ OKEN

Příspěvek od Twiztid »

Má někdo fotky nebo kde najdu ty odvodňovací hadicky??
Volkswagen golf IV 1.6 r.v.2000

Twiztid
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 08.05.2016 23:58

Re: MLŽENÍ OKEN

Příspěvek od Twiztid »

Tak ja nevim pred dvema dny bylo 18 stupnu rikam zkusim vypnout klimu a zaclo se mlžit predni okno . zapnu klimu odmlžilo
Volkswagen golf IV 1.6 r.v.2000

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“