Výměna radiátoru topení

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
MiniX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 13.09.2018 14:44

Výměna radiátoru topení

Příspěvek od MiniX »

Nazdaar golfáci, potřebuju poradit. Čeká mě výměna radiátoru topení, nejspíš je prasklý jelikož mi při teplém foukání jde do auta strašný smrad, mastí se mi trochu okna a občas mi probublává expanzní nádržka na chladičku. Co mě čeká už tak nějak vím, není to žádná práce na hodinu a je to celkem om**, takže právě když už se do toho budu vrtat tak to chci mít echt a hlavně od toho mít zas na nějakou dobu pokoj. Zajimá mě co byste mi doporučily udělat navíc, když už budu sundavat celou palubovku a tu nosnou tyč co tam je. Výměna radiátoru je jasná, ale co dál ? Koupit například nové průduchy topení nebo jen vyčistit ? Koupit a vyměnit něco jiného co tam je a často to odchází ? Promazat něco ? Další věc mě napadá že mi trochu vrže palubka tak jestli jí tam nemám někdě například podlepit nějakou gumou/ molitanem atd atd.. Zajímá mě vše tak klidně piště cokoliv. Jde mi o to že od toho chci mít na delší dobu klid tak abych tam nelezl znova třeba za měsíc kvůli něčemu jinému. Dík, s pozdravem :))

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“