Signalizace otevřených dveří

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Signalizace otevřených dveří

Příspěvek od pohodarkajik »

tomasmds píše:
Ywo píše:Je divné že světýlko ve dveřich se rozsvítí, ale na palubaku to otevrene dveře nepozná, ani to nepípá když je necham otevřene a rozjedu se. Takže až bude lepší počasí tak se podívám naten mikrospínač
V těch dveřích je těch mikrospínačů 5, a každej z nich má jinou funkci. Takže tohle na to nemá vliv.
mas pravdu a nemas pravdu, ano je tam 5 spinacu, nekde jen 3, 5 spinacu ma zamek, do ktereho de i vlozka pro klic, tzn. spinac na odemceni, zamceni, pak poloha zamku zamknuto, odemknuto, to jsou 4 spinace umistene v el. casti na plosnem spoji, pak je tam jeste jeden, na mechanicke casti zamku a ten dava jednotce signal o otevreni dveri, takze, pokud se rozsviti osvetleni, melo by se to ukazat i na palubaku, pokud ne, bud to auto neumi zobrazit na budikach, nebo je chyba nekde jinde, kazdopadne v zamku ne

Uživatelský avatar
tomasmds
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 29.07.2012 11:36
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Signalizace otevřených dveří

Příspěvek od tomasmds »

Aha :D tak v tom případě se omlouvám. Já když sem tohle googlil tak sem to našel trochu jinak
VW GOLF IV 1.9 TDI 81kw Highline

Ywo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 28.08.2011 11:39
Bydliště: Prostějov

Re: Signalizace otevřených dveří

Příspěvek od Ywo »

pohodarkajik: takže dneska sem se ještě jednou díval a světylko se rožne prostě a palubak nereaguje... otevru-li jake koliv jine dveře včetne kufru hned mi to ukaze ktere jsou otevreny achjo :( hold to někdy zkusim rodzdělat a podívat se nato neni to žádnej velkej problém že.
VW Bora 1.9 TDI 74Kw 2002

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Signalizace otevřených dveří

Příspěvek od majrek001 »

a co píše diagnostika na to?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14720
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Signalizace otevřených dveří

Příspěvek od tornado1 »

diagnstika a měřené hodnoty.. nemuseli by jste tady 2 stránky polemizovat
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

closen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 19.05.2010 15:12
Bydliště: Chomutov

Re: Signalizace otevřených dveří

Příspěvek od closen »

Zdravím všechny účastníky, po dlouhé době jsem si koupil Galaxy 1,9 tdi 85kw, rv 2004. Mám takový problémek: při každém otevření dveří i když auto stojí se ozve signalizace pípání,že jsou dveře otevřené, nejde to nějak zrušit, aby to neřvalo a jen se to zobrazilo na displeji?

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Signalizace otevřených dveří

Příspěvek od Goauld »

V sekci golf IV ti asi málo kdo bude radit s fordím hybridem sharanu. Takže buď si to dej do správné sekce, nebo zkus použít vyhledávání.
Podle mě to ale nastavit nejde.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10177
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Signalizace otevřených dveří

Příspěvek od xerxes »

closen píše:Zdravím všechny účastníky, po dlouhé době jsem si koupil Galaxy 1,9 tdi 85kw, rv 2004. Mám takový problémek: při každém otevření dveří i když auto stojí se ozve signalizace pípání,že jsou dveře otevřené, nejde to nějak zrušit, aby to neřvalo a jen se to zobrazilo na displeji?
nazdár jde to diagnostikou ´tak pokud někdoho máš tak ho popros at ti to pořeší

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“