Dalkove ovladani - centralu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
VW.R32
Řidič
Řidič
Příspěvky: 148
Registrován: 07.12.2007 15:06
Bydliště: WEST city

Dalkove ovladani - centralu

Příspěvek od VW.R32 »

AHOJ RAD BYCH RADU :!: po vymene baterii a preskladani vnitrku do noveho obalu dalky nejde dalkove odemykat/zamykat :roll: nevim v cem je problem jiz jednou jsem menil baterie a po vymene baterii normalne vse chodilo.zamky mam zaslepene takze odemykam a zamykam momentalne pres kufr nic jineho mi nezbyva.vse chodi jak ma krom zadnich dveri za ridicem jsou sekle a nejdou otevrit jak ze vnitr tak ani z venku ale i pres tento problem dalka pred vymenou baterii chodila!!!na Vag pouze chyba tech zadnich dveri.imobiliter o.k. normalne nastartuji.tak nevim diky :arrow: mam starsi typ 2tlacitka

Uživatelský avatar
Lipsak
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 262
Registrován: 20.02.2009 18:06
Bydliště: Okoli Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkove ovladani - centralu

Příspěvek od Lipsak »

Jen to znova sparuj,kdyz jsi menil baterky tak jsi to nemel asi tak dlouho bez baterii jako kdyz jsi to daval do toho noveho obalu. Navod na zparovani tu najdes ve faq. Jeden klic do spinacky na polohu pred startem a klic co chces sparovat do zamku a odemknout zamknout a zmacknou dalku a melo by to na tebe zatroubit ze je to sparovane nebo ho sparuj pres vag jestli mas jen jeden klic.
Golf IV TDI PD AJM _Silver_BBS Montreal II
Ex. Golf II 1.6 TD 51kw
Blata Blatino scooter 27ccm 1kW 1,9Nm

Uživatelský avatar
VW.R32
Řidič
Řidič
Příspěvky: 148
Registrován: 07.12.2007 15:06
Bydliště: WEST city

Re: Dalkove ovladani - centralu

Příspěvek od VW.R32 »

Lipsak píše:Jen to znova sparuj,kdyz jsi menil baterky tak jsi to nemel asi tak dlouho bez baterii jako kdyz jsi to daval do toho noveho obalu. Navod na zparovani tu najdes ve faq. Jeden klic do spinacky na polohu pred startem a klic co chces sparovat do zamku a odemknout zamknout a zmacknou dalku a melo by to na tebe zatroubit ze je to sparovane nebo ho sparuj pres vag jestli mas jen jeden klic.
AAAAAAaaaaa ja vedel ze neco podobneho jsem cetl ze jsem mel hejbnout s vymenou :D kazdopadne ti dekuji a zeptam se jak na to pres VAG mam ho ale nejaky postup?druhej klic mam ale jiz delsi dobu ho hledam nevim kam sem ho dal takze jako bych mel jeden ........diky Ti moooc :wink:

Uživatelský avatar
Lipsak
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 262
Registrován: 20.02.2009 18:06
Bydliště: Okoli Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkove ovladani - centralu

Příspěvek od Lipsak »

připoj se do komfortky -> přizpusobeni -> 00 vymaž -> 01 zadej počet kliču a do 3 sekund na každym zamknout a je hotovo ale radsi at to potvrdej jiny co ovladaji vag :D
Golf IV TDI PD AJM _Silver_BBS Montreal II
Ex. Golf II 1.6 TD 51kw
Blata Blatino scooter 27ccm 1kW 1,9Nm

Uživatelský avatar
VW.R32
Řidič
Řidič
Příspěvky: 148
Registrován: 07.12.2007 15:06
Bydliště: WEST city

Re: Dalkove ovladani - centralu

Příspěvek od VW.R32 »

Lipsak píše:připoj se do komfortky -> přizpusobeni -> 00 vymaž -> 01 zadej počet kliču a do 3 sekund na každym zamknout a je hotovo ale radsi at to potvrdej jiny co ovladaji vag :D
tak jeste dalsi problem nemuzu se spojit s komfortkou centralu pise (bez odezvy) ale s tim druhy centralnim stahovani oken nebo co tam je se spojim v poho :) nejaka rada?dalsi rada? :mrgreen: :mrgreen: jinak jsem nasel presnej navod pres VAG ve FAQ tak pohoda ale ted mi vrta hlavou ze se nespojim....zitra to skusim ale......newim newim kazdopadne diky

Uživatelský avatar
Lipsak
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 262
Registrován: 20.02.2009 18:06
Bydliště: Okoli Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkove ovladani - centralu

Příspěvek od Lipsak »

Podle toho co jsem psal se asi prispusobje immo tak to udelej podle toho co jsi nasel,nekde jsem cetl ze se spojej taky jen s tim stahovanim oken a ze je to tam :D asi je to podle vybavy nebo nevim ale napis SZ treba uzivateli tornado1 ten to umi vsechno a urcite ti rad pomuze :)
Golf IV TDI PD AJM _Silver_BBS Montreal II
Ex. Golf II 1.6 TD 51kw
Blata Blatino scooter 27ccm 1kW 1,9Nm

Uživatelský avatar
VW.R32
Řidič
Řidič
Příspěvky: 148
Registrován: 07.12.2007 15:06
Bydliště: WEST city

Re: Dalkove ovladani - centralu

Příspěvek od VW.R32 »

Lipsak píše:Podle toho co jsem psal se asi prispusobje immo tak to udelej podle toho co jsi nasel,nekde jsem cetl ze se spojej taky jen s tim stahovanim oken a ze je to tam :D asi je to podle vybavy nebo nevim ale napis SZ treba uzivateli tornado1 ten to umi vsechno a urcite ti rad pomuze :)
Tak bezvadny pane :good: diky

Uživatelský avatar
VW.R32
Řidič
Řidič
Příspěvky: 148
Registrován: 07.12.2007 15:06
Bydliště: WEST city

Re: Dalkove ovladani - centralu

Příspěvek od VW.R32 »

Lipsak píše:připoj se do komfortky -> přizpusobeni -> 00 vymaž -> 01 zadej počet kliču a do 3 sekund na každym zamknout a je hotovo ale radsi at to potvrdej jiny co ovladaji vag :D
Tak dnes jsem se na to vrhnul a vysledek zadny :( postup :arrow: komfortka 46 central.stahov.oken -- prizpusobeni -- nevim co myslis tim vymaz 00??? jen jsem dal nacti 00 nic jineho tam nejde :( pak jsem dal kanal 01 tam je ulozena 1(ani nic jineho tam nejde) ulozil zmackl do 3 sekund na klicku ve spinacce zamknout a hotovo neni.kouknu do chyb a tam je chyba klic chybne kodovam 35-00 tak delam neco spatne? :roll: diky

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkove ovladani - centralu

Příspěvek od Toxyz »

někde tu byl návod, našel sem z rychlíku jen tohle

dát adresu 46 pak 10 pak 00 smazat adaptační hodnoty, pak znova 10 pak 01 a zadat počet klíčů k přizpůsobení, tedy asi dva (všechny klíče co máš se musejí přizpůsobit znova) a všechno potvrdit, zadat 06 a asi do 30 vteřin vypnout zapalovánía na každém ovladači postupně zmáčknout jedno tlačítko, pokud se všechno stihlo jak mělo, mělo by to makat...
sám bych to měl vědět, přizůsoboval sem klíče nějak na podzim, ale jak to člověk nedělá denně zapomene :mrgreen:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Dalkove ovladani - centralu

Příspěvek od Goauld »

Návod přímo z VISu.

PŘIZPŮSOBENÍ:

Upozornění: Při přizpůsobování nových klíčů je potřeba přizpůsobit také již fungující klíče!!!!! Paměť závad musí být prázdná.

Postup přizpůsobení.
-Zapnout zapalování jedním z klíčů
Číslo kanálu.
00 -PŘIZPŮSOBENÍ, vymazat adaptační hodnoty
01 -PŘIZPŮSOBENÍ, jako novou hodnotu zadat celkový počet přizpůsobovaných klíčů např. 3 ve tvaru 00003.
-Uložit
-Do 3 s po odsouhlasení uložení hodnoty postupně stisknout tlačítko ZAMKNI na dálkových ovladačích.
Klíče jsou přizpůsobeny

Pozn. Po ukončení přizpůsobování klíčů kontrolovat paměť závad, měla by být prázdná.

Je možné přizpůsobit max. 8 klíčů.

Mezi jednotlivými ovladači nesmí být prodleva delší než 3 s. V případě programování více klíčů je dobré využít další mechaniky.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
VW.R32
Řidič
Řidič
Příspěvky: 148
Registrován: 07.12.2007 15:06
Bydliště: WEST city

Re: Dalkove ovladani - centralu

Příspěvek od VW.R32 »

Kluci diky mooooc ,uz to maka :D ja mel obracene baterky v dalce :roll: :roll: :lol:
jinak delal jsem takto jak pise Goauld -
kodovani DO.jpg

Petr100
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 03.02.2008 20:27
Bydliště: Dolní Roveň

Re: Dalkove ovladani - centralu

Příspěvek od Petr100 »

Dobrý den
Mám tyto dálkové ovladače u golfaIV. Po výměně baterie v ovladači přestal fungovat-četl jsem všechny návody a zkoušel bez úspěchu.Poslední možnost VAG mi ještě zbývá jen nevím jestli to funguje i na neoriginální dálky. Nerad bych si zrušil i druhý klíč.Díky za rady.
20180508_174809.jpg

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Dalkove ovladani - centralu

Příspěvek od majrek001 »

to jsou nějaký neorigo ovladače - najít jednotku kde je daná a značku dle ovladačů a tam bude jak to spárovat - většinou je tam tlačítko nebo jumper a podobně
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Vally1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 12.06.2019 10:09

Re: Dalkove ovladani - centralu

Příspěvek od Vally1 »

Ahoj,
na parkovišti mi naskenovali a vyblokovali dálku k centrálu.
Přišel jsem k autu a nešlo otevřít na dálku a dálka se nechytla ani na několik dalších pokusů.

Druhá záložní dálka, co jsem měl doma funguvala v pohodě .
Zkoušel jsem znovu spárovat tu dálku podle toho postupu a nic.
Zkoušel jsem to pak VAGem podle následujícího postupu:
Klíč do zapalování , Vag-com adresa 46 - přispůsobení - č. kanálu 00 - potvrdit , tím se vymažou původní adapt. hodnoty - pak zadat 01 a jako novou adapt. hodnotu počet klíčů a uložit a pak do 3 vteřin zmáčknout na všech klíčích.
(u mě je to adresa 09)
... podle tohoto postupu dokážu smazat všechny klíče, ale jde nakódovat vždy pouze jeden :( .. buď ten vyblokovaný nebo ten záložní a v pohodě pak fungují.
Ale nemohu nakódovat oba dva DO současně. Adapt. hodnota je stále 0 (tedy jeden ovladač) a nelze ji změnit na jinout např. 1,2 atd. ... pak totiž tlačítko TEST nebo SAVE zešedíví a nelze na něj kliknout :(
Nějaké rady?
Díky

ksidor1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 02.04.2011 20:00

Re: Dalkove ovladani - centralu

Příspěvek od ksidor1 »


Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“