Pomoc- Central

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
golfik4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 02.02.2011 07:46

Pomoc- Central

Příspěvek od golfik4 »

Ahoj,
mam takovy problem....vcera jsme se chtel dostat do auta a zkousim centralni odemknuti a nefunguje tak jsem zkusil klickem a zacalo to rvat jako bych to chtel ukrast:-) musel jsem skocit pro nahradni klicky a tam ten central fungoval v pohode...takze se asi ztratil kontakt mezi prvnim klickem a autem! Je to dodelavane centralni zamykani a predchozi majitel k tomu nedodal zadny manual jak to nastavit tak se ptam tady jestli nahodou nevite prosim:( (GolfIV)
na internetu jsem nasel ze by to mel byt typ CL-305CLICK presne tenhle
http://www.ezk.cz/e-shop/obalka.php?id=14857" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Pomoc- Central

Příspěvek od duduh »

Tady to máš :drinks:

http://www.jablotron.cz/upload/download ... K51006.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

golfik4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 02.02.2011 07:46

Re: Pomoc- Central

Příspěvek od golfik4 »

nasel jsem ten samy ovladac co mam je to RC-40 a ten dokaze podle manualu pracovat s jednotkou CL-301 a CL-302 lepsi asi bude se podivat primo na tu ridici jednotku a podle typu potom hledat...nevite nahodu kde by to mohlo byt usazene ?

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Pomoc- Central

Příspěvek od duduh »

:? To je právě to kde?Pod sedačkou,v kufru,v motoru,ve dveřích,pod palubovkou.Asi si neorigo jednotku budeš muset najít sám.Většinou se ale dává někde v okolí volantu.
:arrow: Ale to učení (programování) klíčů má Jablotron skoro stejné.Tak to zkus nejdříve naprogramovat.
Naposledy upravil(a) duduh dne 10.05.2011 12:11, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc- Central

Příspěvek od tornado1 »

bude pod volantem..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

golfik4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 02.02.2011 07:46

Re: Pomoc- Central

Příspěvek od golfik4 »

tak jsem nad tim ztravil celou pracovni prestavku a nakonec podle manualu na jednotku CL-301 stacilo dat klicky do zapalovani a pridrzet nektere tlacitko na ovladaci :D s elektrikou si nikdy rozumet nebudu...ale dalsi vec nechapu proc se mi spusti alarm kdyz chci odemknout klickem
kazdopadne dekuji za pomoc

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Pomoc- Central

Příspěvek od duduh »

:smoke: Protože alarm je zapojen na unlock zámku dveří a když odemykáš tak není deaktivovaný.Proto se ti spustí i alarm.Origo alm to dělá také.

golfik4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 02.02.2011 07:46

Re: Pomoc- Central

Příspěvek od golfik4 »

kdyz se mi stane znovu ze mi nepujde ovladac a budu chtit otevrit klickem.....existuje nejaka finta at se mi nespusti alarm a nezablokuje mi to cele auto?
omlouvam se ale na tu elektroniku opravdu nejsem :sorry:

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Pomoc- Central

Příspěvek od duduh »

:pleasantry: jestli je alarm dobře dobastlený ke komfortce tak stačí někdy jenom vytáhnout pojistku od alarmu.Ale problém jestli má zálohovanou sirénku baterii.A vlastně těch 30s houkání dle EU normy vydržíš néééé?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“