3x bliknutí blikrů jedním stiskem páčky ?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

3x bliknutí blikrů jedním stiskem páčky ?

Příspěvek od Goauld »

Měl sem to ve firemní fábii a tak by mě zajimalo, jestli se to do GIV dá udělat taky. Dělá to řj. nebo je to integrovaná funkce v tom přerušovači blinkrů ?
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: 3x bliknutí blikrů jedním stiskem páčky ?

Příspěvek od DworiBak »

Už se to tu řešilo musí se to dodělat prodává se to třeba na pasata nebo po domácku udělaný projed starší témata je to tripling :wink:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: 3x bliknutí blikrů jedním stiskem páčky ?

Příspěvek od Tomm »

DworiBak píše:Už se to tu řešilo musí se to dodělat prodává se to třeba na pasata nebo po domácku udělaný projed starší témata je to tripling :wink:
Je to primo sada od VW pro B5 a GIV. Jen se vypinuje par dratu, nasadi nove relatko a zacvaknou 2 konektory. Cena 1200... Nebo tu byl nejakej pokus to vyrobit levneji v tematu "trippling", mrkni tam.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: 3x bliknutí blikrů jedním stiskem páčky ?

Příspěvek od Goauld »

Tak našel sem v tematech nějaky věcičky, ale já chci origo, žádnej bastl se mi muchlat nechce. Byl tam odkaz na originál nějakej, ale ne jak ho zapojit a nevím jestli to bylo přesně ono, golf má přece ten přerušovač přímo v tom tlačítku, nebo je tam ještě něco jinyho k tomu ?
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: 3x bliknutí blikrů jedním stiskem páčky ?

Příspěvek od Tomm »

Goauld píše:Tak našel sem v tematech nějaky věcičky, ale já chci origo, žádnej bastl se mi muchlat nechce. Byl tam odkaz na originál nějakej, ale ne jak ho zapojit a nevím jestli to bylo přesně ono, golf má přece ten přerušovač přímo v tom tlačítku, nebo je tam ještě něco jinyho k tomu ?
Ta sada u vw obsahuje i navod :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
petr_lo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x bliknutí blikrů jedním stiskem páčky ?

Příspěvek od petr_lo »

Zdravím, mám sice passat 3bg ale to je jedno, tu sadu od VW jsem si koupil zhruba před 3. měsíci a fakt pohoda, známej mi to zapojil podle návodu přiloženého u té sady, nic složitého to ale nebylo (připojuje se to na kabeláž u vypínače varovných blinkrů) a chodí to fakt super. Takže mohu jen doporučit. Číslo dílu je 000 998 229 A, cena byla okolo 1350 kč. Jinak http://www.passatplus.de/umbauten/blinker/index.htm

Jinak ještě než jsem si to objednal u VW tak jsem někde na netu našel stavebnici trippling, myslím že na http://www.dhservis.cz vyšla cca na 650 kč, a to byla hrůza všechny díly tak miniaturní, že to nešlo dát vůbec do kupy, navíc si na to musíš sehnat nějakou plastovou krabičku kam tu složenou stavebnici dáš. Takže jeslti můžu doporučit tak jedině od VW.

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: 3x bliknutí blikrů jedním stiskem páčky ?

Příspěvek od sapik88 »

Zdarec, měl bych na vás prosbu,.. koupil jsem si taky origo tripling od zvířátka, to že je potřeba přepinovat těch 5 drátů na konci do tlačítka výstražnejch taky chápy, ale co mi nejde do hlavy je to, kam zapojit ten konektor,.. ať hledám jak chcu, tak v blízkosti nemůžu najít konektor, místo kterýho bych to napojil,... a to mám palubku dole, protože jsem dodělával výhřev, kterej už valí,...

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: 3x bliknutí blikrů jedním stiskem páčky ?

Příspěvek od sapik88 »

Něco mě napadlo, není to myšlený tak, že dráty co vedou do přerušovače (to nejspíš vím který, a kterej je do) se vypinujou z přerušovače, tam se napinujou ty co jsou na kabeláži pro origo tripling ty koncovky, a do druhé půlky konektoru na kabeláži se napinuje to co se vytáhlo z přerušovače? Byl bych rád, kdyby mi někdo řekl jestli jo, nebo takhle ne,... nechce semi přepisovat návod do googlu, díky

Uživatelský avatar
Pasul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: 3x bliknutí blikrů jedním stiskem páčky ?

Příspěvek od Pasul »

Návod do googlu netřeba přepisovat. Stačí to tam zkopírovat. Udělal jsem to a bude to tak jak píšeš. Rozpojují se kabely za přerušovačem co vedou na blikače. Ještě je samozřejmě třeba napájení a je to. Nemyslím si, že to bude nějaký velký problém. Jen je třeba znát barvy jednotlivých důležitých kabelů, které se musí připojit přes tuto krabičku.
Diagnostika VW, Škoda, Seat, Audi od 1990 až po současnost, Editace Km, PIN IMMO, Klíče, Klubáci nápich zadara, kontakt na SZ, http://www.autopujcovna-pk.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: 3x bliknutí blikrů jedním stiskem páčky ?

Příspěvek od duduh »

Vypadá to třeba takhle
Přílohy
trippling.jpg
trippling2.jpg

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“