Problém s palubním počítačem

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
cany.007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 13.06.2011 13:35
Bydliště: Perná u Mikulova

Problém s palubním počítačem

Příspěvek od cany.007 »

Zdravím, setkal se někdo s problémy palubního počítače? za jízdy když se si chcu přepnout hodnoty, tak se třeba sekne a nereaguje, nebo se sekne a restartuje, a nebo rovnou sám resetuje, možná se to tu někdy řešilo, ale nemůžu nic najít :( děkuju za odpovědi.

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10165
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problém s palubním počítačem

Příspěvek od xerxes »

viděl bych problém v páčce :roll:

Uživatelský avatar
cany.007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 13.06.2011 13:35
Bydliště: Perná u Mikulova

Re: Problém s palubním počítačem

Příspěvek od cany.007 »

když zmáčku páčku, tak to zamrzne, bo se to resetuje :((( teda jestli jsem tvojí odpověd dobře pochopil ;)

Uživatelský avatar
cany.007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 13.06.2011 13:35
Bydliště: Perná u Mikulova

Re: Problém s palubním počítačem

Příspěvek od cany.007 »

žádné další nápady? :(

Uživatelský avatar
cany.007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 13.06.2011 13:35
Bydliště: Perná u Mikulova

Re: Problém s palubním počítačem

Příspěvek od cany.007 »

Že bych měl tenhle problém jenom já :(

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s palubním počítačem

Příspěvek od tornado1 »

taky bych viděl problém v páčce
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
Pasul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s palubním počítačem

Příspěvek od Pasul »

Mám takový podobný problém v mém pětkovém Golfu. Tlačítka reagují chaoticky. Například mačkám nahoru a roluju jednotlivými funkcemi co jsou v PC. Potom chci smazat podržením tlačítka reset, ale menu roluje dál. I když déle podržím, tak prostě se jen přepne na další funkci. Je to takový chaoz. Po nějaké chvíli to zase funguje dobře. Nevím. Při koupi jsem to nechal ihned přehrát do CZ(Bylo DE). Ale nepovažuji to za nějaký velký problém.
Diagnostika VW, Škoda, Seat, Audi od 1990 až po současnost, Editace Km, PIN IMMO, Klíče, Klubáci nápich zadara, kontakt na SZ, http://www.autopujcovna-pk.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Problém s palubním počítačem

Příspěvek od duduh »

To Pasul,Cany007.Vemte si to že páčka je vlastně jen kombinace tří spínačů: reset,ovládání menu nahoru a dolů .Tedy jestli tam bude v páčce nějaký problém tak to bude blbnout.Tedy VAG nebo odzkoušet páčku.A povolením CZ menu se nic neděje. :baseball: Jedině že by někdo někam hrábl v nastavování palubky ve VAGýně kam neměl.

Upraveno:Ach ta češt"y"na - VAGína = angína
Naposledy upravil(a) duduh dne 30.06.2011 08:55, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pasul
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s palubním počítačem

Příspěvek od Pasul »

duduh - S tím VAGem je mě to jasné. Ale bohužel toto auto prozatím neumím. Ale to se již brzy změní.

Pokud by pouze některé ze tří uvedených tlačítek špatně fungovaly, tak to podle mě prostě reauguje na zmáčknutí a nebo ne. Jenže krokování pomocí tlačítka "reset" mě naznačuje, že něco jiného bude špatně. Samozřejmě nevím přesné zapojení a jen odhaduji. Ale je to zvláštní. Možná je pro všechny tlačítka jeden společný vodič a někde dojde k přerušení. Poté to dělá takové nesmysly.
Diagnostika VW, Škoda, Seat, Audi od 1990 až po současnost, Editace Km, PIN IMMO, Klíče, Klubáci nápich zadara, kontakt na SZ, http://www.autopujcovna-pk.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Problém s palubním počítačem

Příspěvek od duduh »

Budou to jen asi tlačítka která po zmáčknutí dávají pro PC + nebo - signál po vedení.Tedy PC hradlo se řídí jen napětím.Chtělo by to ten VAG nebo vyzkoušet páčku.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“