stropní lampička

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: stropní lampička

Příspěvek od Martin Zbořil »

zdravím Vwčka :-P dneska sem seděl v autě a pořad mito vrta hlavou :-D tak sem zevnitř zamkl auto a zkoušel otevřít a když sem se snažil zevnitř otevřít dveře pacička se sama vratila z5 něco proti zlodějum kdyby vybyli okno ale zadni dveře tohle mají pokažene takže zavada bude tu jsou to leve zadni dveře ktere při zamikani autam čudlem ze vnitř z5 vyskoči a auto zustane zamkle bez těhle dveří :-P takže to bude asi tím dneska pojedu na vrakač :-D poptat se po tom zámku někde tu an foru sem si našel fotky jak to vypada ze vnitř a musim říct že ten kdo to vymyšlel si asi nehral s legem jak byl malej :-D no co no dkyž to nejde jednoduše jde to přece složitě x-) ale pořád mi vrta hlavou když tohle sělam tak proč nesvítí lampička i na tu třetí možnost prostě permanentní sviceni :-D sice sem ji dneska na chviličku rozdýchal :-D ale potom zase nešla já to tipuju na prasklou gumu vtom zamku a zanesene micro spínače bo toje nejčastější záváda a ještě prasklou nějakou pružinu nebo gumu proti zlodějum ... :-D a ještě zkusim tu komfortku už sem ji vytáhnul odpojil a zachrastil a něco v tom přece chrastí :-D

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: stropní lampička

Příspěvek od Martin Zbořil »

nic chaly obratim se na vás jelikož nevím kde v ostravě je vrakáč a stejně z vrakače nemám dobrý pocit jelikož rad zainvestuju do novych čistých věcí tak mohl by mi někdo dát nějaký odkaz na ten zámek ?? nachazím jedině zámek 5 tych dveří ... :-/

Uživatelský avatar
Eitn
Člen klubu
Příspěvky: 414
Registrován: 13.04.2010 22:00
Bydliště: OlomouCity

Re: stropní lampička

Příspěvek od Eitn »

hlavně napiš na jaké auto ;) já mám na G4 ale jen přední..to bude asi jinej..

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: stropní lampička

Příspěvek od Martin Zbořil »

Vw Golf Iv r.v. 1997 /// 1.6 16v 74 kw 102 hp :-D

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: stropní lampička

Příspěvek od Goauld »

Zámky stačí vytáhnout a propájet kontakty na plošnym spoji + opravit nebo vyměnit mikrospínač otevřených dveří. Lampička s tím má samozřejmě souvislost, ale kdyby přesto po opravě nejlíp všech zámků nefungovala správně, tak můžou být vyhřáty kontakty toho posuvnyho spínače. Je potřeba to rozdělat, očistit a trochu přihnout. Ráda tam vyskakuje pružinka co tam tlačí, tak ji nějak líp zafixovat. Může to dělat aji sama komfortka, ale tu sám nejspíš nezpravíš, pokud nemáš elektro zkušenosti a není tam nějaká viditelná závada. Občas je špatny relé v komfortce co má na starosti lampičky.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Martin Zbořil
Řidič
Řidič
Příspěvky: 177
Registrován: 04.08.2011 11:20

Re: stropní lampička

Příspěvek od Martin Zbořil »

bode to jednim zámkem co blbne a komfortkou bo když se na chvílí podaři lampičku sprovoznit tak jak po cca 30 sekundach odemčeneho auta stahnese pomalu světlo v autě a při tom stahovani toho světla to děla pod palubouvkou pískaví randál a potom už zase nefunguje až po otřesech auta nebo po opakovanem zamykání auta

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: stropní lampička

Příspěvek od HANZ500 »

zdravim, potřeboval bych poradit jak dostanu ven stropní lampičku. Ve FAQ je návod jak jí rozebrat, ale já jí potřebuju dostat ven a nerad bych něco ulomil... Poraďte :) golf iv 2003 lampička má jen jeden posuvnej vypínač uprostřed... Díky moc :)
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: stropní lampička

Příspěvek od maku »

HANZ500 píše:zdravim, potřeboval bych poradit jak dostanu ven stropní lampičku. Ve FAQ je návod jak jí rozebrat, ale já jí potřebuju dostat ven a nerad bych něco ulomil... Poraďte :) golf iv 2003 lampička má jen jeden posuvnej vypínač uprostřed... Díky moc :)
Cetl jsi toto vlako od zacatku? http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=75&t=206575" onclick="window.open(this.href);return false;
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: stropní lampička

Příspěvek od HANZ500 »

Špatně jsem se vyjádřil spis jsem to myslel tak jakým zpusobem mám odkoupit to sklicko jestli na to jít někde ze strany nebo je to jedno. Nechci proste něco zlomit a kupovat to novy proto se radši ptám. Díky
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: stropní lampička

Příspěvek od maku »

Mam dojem ze jsem cetl, ze se to ma posunout smerem ke sklu a vycvaknout.
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: stropní lampička

Příspěvek od HANZ500 »

Ok vyzkouším, díky moc :)
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: stropní lampička

Příspěvek od vtuni »

lidi prosím vás budte tak tý dobroty..sedíte tu hodiny týdně. :roll:, jste tu zaregistrování měsíce , roky....určitě umíte pracovat s funkcí hledat......zajdětě si do sekce ostatní, stáhněte si návod k obsluze a knížku jak na to.. a tam se všechny tyto triviální věci typu jak funguje econ u climatronicu, jak vyměním žárovku, co potřebujuete řešit dočtete, a ještě monoho dalšího... :wink:

pozn.. k tvýmu problému :arrow: od čelního skla pod to plexi hrabni nehtama a vycvakni ho jakoby k sobě
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“