seřízení světel

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Sicco
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1365
Registrován: 02.10.2009 11:03

seřízení světel

Příspěvek od Sicco »

byl jsem na STK, aby mi seřídili xenony, ale absolutně mi nevyhovuje jak mi to udělali, pry abych neoslnoval... tak mi to ted sviti levy tak 3m před auto a pravý tak 5m což je hodně málo, proto bych si to rád udělal sám, co vim tak by měl být pokles na 10m o 10cm, takže to vychází něco kolem 40m...

ale problém mám ten, že pravý můžu šroubovat ještě hodně nahoru, zatímco levý už je nadoraz nahoře a svítí to skoro do země :?
pak nevim k čemu jsou ty druhé šrouby jako by za dálkovou žárovkou, když s nima točím nic se neděje jen vevnitř něco lupe a přeskakuje, jak kdyby to bylo vyskočené ze závitu či co. takže nevim jak to seštelovat když mi levý nejde vůbec nahoru :twisted: C dělám špatně nebo kde je chyba?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: seřízení světel

Příspěvek od majrek001 »

a nemůže být problém s náklonem pokud to máš více snížené, že to je posunuté na čidlech naklápění, jako by si měl naložené auto a tím pádem to máš stočené dolů motorkama a víc to už nejde pozvednout přes šrouby, ale ještě se to ladí nějak přes diagnostiku pokud je vše origo
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Sicco
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1365
Registrován: 02.10.2009 11:03

Re: seřízení světel

Příspěvek od Sicco »

naklápění mám dodělávané, ale vůbec mě nenapadlo poštelovat motorky nahoru :) ale je naprd, že se zvedají obě světla zaráz, nejde jen to levé... je tam jen jeden potenciometr na potočení šroubovákem :?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: seřízení světel

Příspěvek od majrek001 »

předpokládám, že máš nějakou takovouto jednotku FSHL http://www.cybertronic-labs.cz/product/detail?id=19" onclick="window.open(this.href);return false; . tak by dal obě světla na střed šroubama (aby si měl možnost štelovat nahoru dolu) a pak pozvednul motorkem a pak dáš levé trochu níž a pravé trochu výše přes šrouby. a pak tam jsou taky šrouby na ladění do boku, tak s těma bych moc netočil.

ja jsem byl taky tak před třema měsícema na seštelování světel a bylo to děs jsem neviděl vůbec nic. tak jsem to ladil dle oka aby to neoslňovalo a nesvítilo výš jak nad úroveň kapoty. Problém podle mě že stejně ladí SUV a stočený golfa a je logicky, že stočené auto při stejném nastavení nemůže svítit stejně daleko nějaké SUV nebo série
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Sicco
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1365
Registrován: 02.10.2009 11:03

Re: seřízení světel

Příspěvek od Sicco »

právě na levé straně mám ten šroub na štelování doboku jako kdyby vyskočený z dráhy, když s tím točím tak to lupe a přeskakuje na místě a nic... jde to nějak rozebrat a spravit?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“