Autorádio Blaupunkt Miami CD72

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kobrovnik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 01.01.2013 12:48
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele:

Autorádio Blaupunkt Miami CD72

Příspěvek od Kobrovnik »

Ahoj,

mám takový menší problém, spíše háček. Koupil jsem si Golfika IV a v něm bylo zabudováno rádio Blaupunkt viz nadpis. Původně jsem zamýšlel, že bych ho vyměnil za originál VW Gamma a hodil si jack 3,5mm.
Čím více jezdím, tím více se mi začíná to rádio zamlouvat a chci se zeptat na pár otázek.
Když hodím tento název do googlu, najde mi to samé zahraniční manuály, pdf či jiné kravinky, ale třeba různé příslušenství, stačil by i měnič na cd do kufru, který by vyřešil mé trápení. Rádio totiž nemám ani AUX ani USB. Pokud by šlo použít "redukci" s jackem na 3,5mm bylo by to ideál, případně zda by mi to někdo vykutil - samozřejmě zaplatím.
Nebo případně radu na nějaký cd měnič do kufru a když už v poslední řadě, zda se na to mám celé vykakat a vyměnit to za nějaký lepší kousek.

PS: Hudbu mám spíše jako kulisu v autě, nejsem fanoušek špičkové hudby a hlasitosti v autě, na to mám bedny doma.

Děkuji za každou radu.
Golf IV. 1.6 16V BCB + filtrbox

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Autorádio Blaupunkt Miami CD72

Příspěvek od Goauld »

Vzhledem k tomu, že už tam je neoriginální rádio a nevyhovuje tvým potřebám, tak bych pořídil lepší. Například něco s bluetooth handsfree, ať to k něčemu aji slouží a nehraje jenom odrhovačky :lol:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Bambi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 25.11.2009 21:19

Re: Autorádio Blaupunkt Miami CD72

Příspěvek od Bambi »

Ahoj Nebudeš tomu veřit ale něco bych pro tebe měl teda konkrétně pro tvé rádio.Jedná se o toto http://www.iocp.cz/product/blaupunkt-co ... enic-5442/" onclick="window.open(this.href);return false; mrkni na to.Co jsem koukal tak v seznamu je i to tvé rádio.Ted v pátek mi příjdou dva kusy zabalene se vším všudy.Jeden si beru a jeden bude na prodej.Nevýhoda je ta že tam je jen 1G karta ale pokud by si chtěl changer tak co se týče kapacity by bylo to samé .Vypadá to hezky a není to velké.Ale hledám na netu aspon 4G kartu toho typu.Mě osobně se to líbí a jedno gyga mi stačí až mě hudba omrzí dám jinou .A na cene by sme se nejak domluvili:) Mrkni na to a dej vedet
Naposledy upravil(a) Bambi dne 06.02.2013 17:45, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Autorádio Blaupunkt Miami CD72

Příspěvek od Storm »

Tak to je trochu drahá sranda, za to už koupíš nějaké horší 2dinové rádio. Nebo lepší 1dinové s USB vstupem a větší flashku k tomu a pořád to bude levnější.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Bambi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 25.11.2009 21:19

Re: Autorádio Blaupunkt Miami CD72

Příspěvek od Bambi »

To je pravda.Jen chtěl k tomu rádiu changer nebo neco podobného .Tak sem mu poslal odkaz :)

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Autorádio Blaupunkt Miami CD72

Příspěvek od Goauld »

Za osum tyček si můžeš koupit rádio uplně jiny a ne takovej drahej harapant. Chápu lidi co investujou do takových věcí, když mají origo rádio a nechcou kazit vzhled, ale když máš neorigo a nevyhovuje, tak za tolik peněz je lepší koupit vyhovující rádio.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Bambi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 25.11.2009 21:19

Re: Autorádio Blaupunkt Miami CD72

Příspěvek od Bambi »

Však jo to já jen poslal odkaz jinak bych mu to nechal za rozumnou cenu. On si to rádio chtěl nechat .Tohle je dobrá vecicka jen to jednogyga no ale myslím si že ta karta se do toho ještě dá sehnat

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Autorádio Blaupunkt Miami CD72

Příspěvek od majrek001 »

to než dát 8tiček za toto.. to bych raději to radio prodal a koupil něco takového co vypadá jako originál http://www.motoprislusenstvi.cz/?40,spe ... ransporter" onclick="window.open(this.href);return false; nebo toto http://www.motoprislusenstvi.cz/?41,vw- ... lo-golf-iv" onclick="window.open(this.href);return false;


a já si říkal když jsem dal 1300,- za emulátor pro gammu V s podporou 8GB kartu jak je to drahý :blush:
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Bambi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 25.11.2009 21:19

Re: Autorádio Blaupunkt Miami CD72

Příspěvek od Bambi »

No taky nechápu jak to může někdo koupit :D a zvlášť když je tam 1Gb karta :D Já osobně jsem pro znacku Pioneer:)

Uživatelský avatar
budback
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 25.09.2007 19:19
Bydliště: kousek od Třeboně
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio Blaupunkt Miami CD72

Příspěvek od budback »

nechci kecat ale neměl by tam fungovat Xcarlink? http://www.xcarlink.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Bambi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 25.11.2009 21:19

Re: Autorádio Blaupunkt Miami CD72

Příspěvek od Bambi »

budback píše:nechci kecat ale neměl by tam fungovat Xcarlink? http://www.xcarlink.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
To je pravda protože by se to mělo připojit přes stejnou zásuvku

Uživatelský avatar
Kobrovnik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 01.01.2013 12:48
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio Blaupunkt Miami CD72

Příspěvek od Kobrovnik »

Vidím, že se to zde rozjelo. Koukám už po nějakém Pioneeru, celkem bych využil i funkci propojení s iPhonem, takže to nejspíše vidím na výměnu. Ikdyž na druhou stranu strašně se mi líbí originál Gamma a hodit si k tomu jakc 3,5mm a mám to skoro to samé no.
Ale těch 8 000,- a více do toho dát určitě nechci, ale i tak děkuji za postřeh ;-)
Golf IV. 1.6 16V BCB + filtrbox

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Autorádio Blaupunkt Miami CD72

Příspěvek od Goauld »

Ke gamě se dá sehnat levnější varianta toho bazmeku za 8 tyček a umí to samy. Cena nijak závratná, už to tady někdo psal, asi kolem 1500kč.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Kobrovnik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 01.01.2013 12:48
Bydliště: Novojičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorádio Blaupunkt Miami CD72

Příspěvek od Kobrovnik »

Tak nakonec jsem volil klasiku klasik :-)
http://autoradia.heureka.cz/pioneer-mvh-150ui/" onclick="window.open(this.href);return false;
Díky všem za pomoc, vyjádření, nabídky a tipy.
Golf IV. 1.6 16V BCB + filtrbox

Bambi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 25.11.2009 21:19

Re: Autorádio Blaupunkt Miami CD72

Příspěvek od Bambi »

Myslím si že dobrá volba :)Hodně muziky za dobrý peníz

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“