Čalounění volantu doma

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

Čalounění volantu doma

Příspěvek od ozzy »

Zdar ,koupil jsem koženy potah volantu,docela kvalitni,PRAVA KUZE!Ale byl jsem špatne překvapeny,tam nebyl navod!Nedelal to už nekdo sam doma?Skratka potřebuji poradit jak na to? :oops: :oops: :oops:

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Čalounění volantu doma

Příspěvek od Skrat-G4 »

kolik stál ten potah???? Tady na klubu je čalouník za 1500 a je to luxus a nemusíš nic dělat

Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

Re: Čalounění volantu doma

Příspěvek od ozzy »

Skrat-G4 píše:kolik stál ten potah???? Tady na klubu je čalouník za 1500 a je to luxus a nemusíš nic dělat
Stal 570kc.Problem je v tom že se mi nechce vyndavat volant,ale privitam už i čalounik nemam s toho už nervy! :x :x :x

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Čalounění volantu doma

Příspěvek od vtuni »

tak jestli se ti nechce vyndavat volant tak ti ani čalouník nepomůže :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ani čalouní ti to nebude dělat v autě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale chápu že pro někteý lidi je 2x zapáčit šroubovákem odpojit konekotr a povolit jeden šroub neřešitelnej problém :lol: :lol: :lol: :lol:


špatně vyhozenejch 570kaček... :( :( :( :(

pokud to děláš z důvodu že auto potřebuješ k jízdě každej den...tak cardomain tady maká i stylem ,že si koupíš a on ti pošle hotovej očalouněnej volant..přehodíš si ho a ten svůj mu pošleš posléze na protiúčet... :wink:

v každým případě on ty volanty přešívá...ty máš určitě neco na styl cyklo omotávky beranů od favorita kola :? :? :?

celkově špatný ..ale chybama se člověk učí...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
pitbull3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 07.05.2010 20:13
Bydliště: Brno

Re: Čalounění volantu doma

Příspěvek od pitbull3 »

OZZY: Pokud můžu podle ceny soudit, koupil jsi potah "Maria Cavallo", je to tak? Koupil jsem ho kdysi na Oktu a musím říct, že je dobrej. Pokud je to on, tak ho na 15min. namoč do vody, pak ho natáhni na volant a přiloženou "šňůrou" odspodu obšívej a hodně dotahuj. Trvalo mi to 30minut. Po obšití volant pořádně otři od vlhkosti z vody a vysuš. Já jsem jemně použil fén. Potah se perfektně stáhnul na věnec a auto s ním jezdí 3 roky (6OOOOkm) bez známek opotřebení. Za ty prachy super věc. Hele, pokud to ale není on, tak sorry.... :wink:
Přílohy
92436_0.jpg
92436_0.jpg (3.18 KiB) Zobrazeno 4131 x
92436_1.jpg
92436_1.jpg (2.64 KiB) Zobrazeno 4128 x
92436_2.jpg
92436_2.jpg (4.18 KiB) Zobrazeno 4129 x

Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

Re: Čalounění volantu doma

Příspěvek od ozzy »

pitbull3 píše:OZZY: Pokud můžu podle ceny soudit, koupil jsi potah "Maria Cavallo", je to tak? Koupil jsem ho kdysi na Oktu a musím říct, že je dobrej. Pokud je to on, tak ho na 15min. namoč do vody, pak ho natáhni na volant a přiloženou "šňůrou" odspodu obšívej a hodně dotahuj. Trvalo mi to 30minut. Po obšití volant pořádně otři od vlhkosti z vody a vysuš. Já jsem jemně použil fén. Potah se perfektně stáhnul na věnec a auto s ním jezdí 3 roky (6OOOOkm) bez známek opotřebení. Za ty prachy super věc. Hele, pokud to ale není on, tak sorry.... :wink:
Je to on ale nova verze,je ta kuže jemnejši,a jsou tam dve barevne šnurky.Nevedel jsem ale že se musi namočit,proto asi ta kuže vypada tak jemna a blbe se s ni pracuje.Zitra to zkusim ale mam dilema jaky druh šiti mam zvolit,křižkovy a nebo ten druhy obšivajici,proto jsem shanel radu!

Uživatelský avatar
ozzy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnik

Re: Čalounění volantu doma

Příspěvek od ozzy »

vtuni píše:tak jestli se ti nechce vyndavat volant tak ti ani čalouník nepomůže :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ani čalouní ti to nebude dělat v autě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ale chápu že pro někteý lidi je 2x zapáčit šroubovákem odpojit konekotr a povolit jeden šroub neřešitelnej problém :lol: :lol: :lol: :lol:


špatně vyhozenejch 570kaček... :( :( :( :(

pokud to děláš z důvodu že auto potřebuješ k jízdě každej den...tak cardomain tady maká i stylem ,že si koupíš a on ti pošle hotovej očalouněnej volant..přehodíš si ho a ten svůj mu pošleš posléze na protiúčet... :wink:

v každým případě on ty volanty přešívá...ty máš určitě neco na styl cyklo omotávky beranů od favorita kola :? :? :?

celkově špatný ..ale chybama se člověk učí...
Penize prosim te neřeš!Dekuji za radu ale proč ten sarkazmus?Na to že jsi moderator si myslim že pokud mužeš, stači PORADIT.Nemam pravdu?

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Čalounění volantu doma

Příspěvek od vtuni »

jsem urejpanej od přírody..jestli se tě to dotklo tak se upřímně omlouvám... :wink:

bylo to myšlený tak, že dle mýho názoru je už na radu pozdě...
radit se dalo v případě tématu: "mám si koupit tenhle potah volantu"..nebo " co by jste mi poradili s ošoupaným volantem"...
atd...
tak by jsi se dozvěděl řešení... jednodušší a rozhodně dle mýho lepší a to to, který jsem uvedl..nechat si volant přečalounit...
vždy je lepší se poradit před tím než člověk do něčeho zainvestuje..
hledat způsoby jak to udělat aby to šlo ...
a ne pak hledat důvody proč to nejde...
a je jedno jestli jde o stovky nebo desetitisíce...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Čalounění volantu doma

Příspěvek od Skrat-G4 »

vtuni píše:jsem urejpanej od přírody..jestli se tě to dotklo tak se upřímně omlouvám... :wink:

bylo to myšlený tak, že dle mýho názoru je už na radu pozdě...
radit se dalo v případě tématu: "mám si koupit tenhle potah volantu"..nebo " co by jste mi poradili s ošoupaným volantem"...
atd...
tak by jsi se dozvěděl řešení... jednodušší a rozhodně dle mýho lepší a to to, který jsem uvedl..nechat si volant přečalounit...
vždy je lepší se poradit před tím než člověk do něčeho zainvestuje..
hledat způsoby jak to udělat aby to šlo ...
a ne pak hledat důvody proč to nejde...
a je jedno jestli jde o stovky nebo desetitisíce...
Už jsem mu poslal kontakt na čalouníka :wink:

Uživatelský avatar
wowar
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 17.02.2009 16:28
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Čalounění volantu doma

Příspěvek od wowar »

mohl bys ten kontakt poslat i mě???a nemáte někdo fotku jak ten volant sundat nebo jeto tu nekde??ne ze bych byl levej to ne ale radši radu pře než po:)

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Čalounění volantu doma

Příspěvek od Storm »

Je to ve FAQ :wink:
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
karan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 26.04.2010 21:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čalounění volantu doma

Příspěvek od karan »

Taky bych prosil kontakt na čalouníka prosím. Mám volant s dřevěným obložením a už se to fakt nedá :D v létě klouže a v zimě studí :D díky

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Čalounění volantu doma

Příspěvek od Storm »

Tady na klubu cardomain, jeho stránky http://www.volantech.cz" onclick="window.open(this.href);return false; Dá se tam slušně vybrat od barvy, obšití atd. a kvalita taky super.
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Uživatelský avatar
hony...
Profík
Profík
Příspěvky: 992
Registrován: 29.10.2008 21:48
Bydliště: Zlatá stovwěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Čalounění volantu doma

Příspěvek od hony... »

cardomain opravdu umí přikládám foto mýho volantu přešitýho od něj...
Přílohy
03072011740.jpg
03072011741.jpg
Čuňas b4 f kombajnu

Uživatelský avatar
Storm
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2441
Registrován: 06.03.2008 17:48
Bydliště: okr. Brno-venkov

Re: Čalounění volantu doma

Příspěvek od Storm »

jj, taky ode mě něco pro inspiraci...
Přílohy
P1030716.jpg
Honda Civic VIII 1.8 i-VTEC Executive
ex VW Golf IV 1.9 TDI PD

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“