navigace MFD

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
comaci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 30.04.2012 14:46

navigace MFD

Příspěvek od comaci »

Zdravim kluci, koupil jsem golfa 4 s navigaci MFD, bohuzel stim nemam zadny zkusenosti. Byvali majitel vyndal z kufru cd changer nebo jak se tomu rika a radio taky nefunguje, je to pritazeny z nemecka. Byl u toho akorat jeden klic na vytazeni te navigace, kterej sem tam aktivne zastrcil a nejde vytahnout. Nevite kde by se dal sehnat. Kdybych ho mel venku tak si ho nejak vyrobim.

Uživatelský avatar
maku
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1223
Registrován: 05.10.2011 20:50
Bydliště: 3nec
Kontaktovat uživatele:

Re: navigace MFD

Příspěvek od maku »

Naco klic staci si ustrihnout podelne ze stare kreditky 0.5cm prouzky a vklidu radio vytahnes. :mrgreen:
VW GOLF IV 1.6SR 74kW AKL - COMFORTLINE http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=223119" onclick="window.open(this.href);return false; PRODANO
AUDI A4 B8.5 3.0TDI r.v.2014

comaci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 30.04.2012 14:46

Re: navigace MFD

Příspěvek od comaci »

Ok dekuju :)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: navigace MFD

Příspěvek od tornado1 »

můžu nahrát češtinu a poslední mapy.. klidně ti tu navigaci vyndám..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

vasek.marek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.03.2012 17:49

Re: navigace MFD

Příspěvek od vasek.marek »

ahoj ve spolek.Taky jsem pořídil IV Golfa MFD navigací,už bez changeru a cd navi :( Asi jsem natvrdlej,ale hledám tu už asi hodinu nějakej návod na stažení a vypálení map.Help me plííííz :)) A mám ještě jeden dotaz,changer opravdu nechci,ale rád bych nějaký kabel abych mohl připojit telefon nebo jiný přehrávač?Ideálně i s obrazem ale stačí audio :) Nevíte jestli se dá nějaký takový koupit,nebo by se musel udělat?To mi už nabízel jeden místní šmelinář a elektrem,ale počítám že by to stálo tak 1500,- :D předem díky moc!!!

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“