vytápění sedaček a jejich zapojení

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
golfi4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 18.12.2011 00:20
Bydliště: Mělník

vytápění sedaček a jejich zapojení

Příspěvek od golfi4 »

Čau gurmáni, potřeboval bych poradit jak udělat v autě vytápění sedaček, kabel z nich vede a jen to co schází jsou kabely nevíte jesli origo kabely jsou v autě připravený myslím štekry na palubce k ovládání(kolečko)a od něj do sedla. píchněte mi s tím chlapy díky :tongue:

Uživatelský avatar
Honza-88
Závodník
Závodník
Příspěvky: 554
Registrován: 21.09.2009 04:39
Bydliště: Brno, Šebrov okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: vytápění sedaček a jejich zapojení

Příspěvek od Honza-88 »

někde se tu už řešilo, hledej
ale jinak poradím,, kup tady na klubu ty kolečka, a ktomu origo kabeláž, celé tě to výjde na 1500,-
pak rozmontuješ koplet palubovku a nějakej šikovnej el. ti to zapojí.. plus minus, atd schéma k tomu nemám, dělal mi to jeden klubák

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: vytápění sedaček a jejich zapojení

Příspěvek od sapik88 »

tak tak, příprava na to v autě není, že by tam byly nachystaný kabely,.. ale ovladače a kabeláž od někoho určitě seženeš, pak už jen rozebrat čtvrt auta, natahnout kabely, připojit kostru, stálý plus do pojistkovky, spínaný a regulaci podsvitu přidělat třeba k tlačátku výstrařnejch, nebo přímo ke svazku, ale to je větší drbačka,..
a schema kdybys měl jen štekry a chtěl si drýty dodělat je ve faq http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=176&start=68" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Honza-88
Závodník
Závodník
Příspěvky: 554
Registrován: 21.09.2009 04:39
Bydliště: Brno, Šebrov okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: vytápění sedaček a jejich zapojení

Příspěvek od Honza-88 »

Honza-88 píše:někde se tu už řešilo, hledej
ale jinak poradím,, kup tady na klubu ty kolečka, a ktomu origo kabeláž, celé tě to výjde na 1500,-
pak rozmontuješ koplet palubovku a nějakej šikovnej el. ti to zapojí.. plus minus, atd schéma k tomu nemám, dělal mi to jeden klubák
jo zrovna tady ten (sapik88) zlej pán mi to montoval..... :potlesk: :drinks: :good: :smoke:

Uživatelský avatar
golfi4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 18.12.2011 00:20
Bydliště: Mělník

Re: vytápění sedaček a jejich zapojení

Příspěvek od golfi4 »

díky chlapy, dám vědět jak jsem to vyřešil aspoň bude další skušenost pro další mistry,díky Vám a kdyby vás něco napadlo ještě k tomu kompetentního díky

Uživatelský avatar
Honza-88
Závodník
Závodník
Příspěvky: 554
Registrován: 21.09.2009 04:39
Bydliště: Brno, Šebrov okr. Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: vytápění sedaček a jejich zapojení

Příspěvek od Honza-88 »

Jo kámo,, pak už ti bude hořet jenom pr**l... :D a slečinkám prdelky... :p :tongue:

Uživatelský avatar
golfi4
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 18.12.2011 00:20
Bydliště: Mělník

Re: vytápění sedaček a jejich zapojení

Příspěvek od golfi4 »

A jéjej chlapy já jsem se domníval že to co má v kočáru pod sedačkama ten konektor že to je přívod pro ty sedačky ale podle schéma to není on na schématu je že má obsahovat 6 pinů a já tam mám jen jednoduchej konektor s 2 pinama, je možné že to křeslo co mám v kočáru nemá v sobě vyhřívání?? je to 2002 rok GIV

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“