zapojení ostřiků světel na páčku

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
hony...
Profík
Profík
Příspěvky: 992
Registrován: 29.10.2008 21:48
Bydliště: Zlatá stovwěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

zapojení ostřiků světel na páčku

Příspěvek od hony... »

po tom mym tukanci sem si koupil nárazník s výřezama tak sem k tomu vzal rovnou i ostřiky a chci se vás zeptat nebo spíš poradit jak to zapojit...nechce se mi někam cpát nějakej čudl a napadlo mě jestli by to šlo zapojit na tu páčku co se ostřikuje přední a zadní okno..a jelikož sem zadní stěrač vyhodil a je tam jen záslepka tak když dám páčku k palubce tak to nic nedělá..tak to dát místo toho nějak...pokud by to někdo zvládnul....a nebo při nejhoršim někam pak umístit tlačítko ale radši bych to udělal na tu páčku...předem díky moc...
Čuňas b4 f kombajnu

Uživatelský avatar
favo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 499
Registrován: 30.08.2010 15:55

Re: zapojení ostřiků světel na páčku

Příspěvek od favo »

Nevím jak přesně u golfů, ale u feldy to fungovalo tak, že pokud jsi měl rozsvícené světla a ostříkl přední sklo, spustil se i ostřik světel. Myslím si že to tak bude fakat i na golfu, samozřejmě s originál el. svazkem.
felicia 1.4 (1.3) MPi
Golf IV 1.9 TDi ASZ Highline

Uživatelský avatar
hony...
Profík
Profík
Příspěvky: 992
Registrován: 29.10.2008 21:48
Bydliště: Zlatá stovwěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení ostřiků světel na páčku

Příspěvek od hony... »

to jo já vim jak to maká normálně s tim el svazkem ale já nepoužívám zadní stěrač takže bych to chtěl zapojit na páčku místo toho zadního proto sem se tady ptal jestli je to možný....abych nemusel kupovat ten svazek nebo dělat tlačítko...
Čuňas b4 f kombajnu

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: zapojení ostřiků světel na páčku

Příspěvek od vtuni »

tak teoreticky by to šlo napojit na originální motorek.. :wink: :idea:
oddělat hadici co vede dozadu a připojit tam ostřiky světel..

ale nevím jestli ten motorek na světla není u golfa silnější...protože musí vytlačit ostřikovače z nárazníku..
když by to mělo ostřiky venku jak např octa..tak by to fungovalo na 100% ale takhle si nejsem jistej jestli to utlačí.. :?
ale za pokus to stojí.. :wink: nebude se vůbec hrabat do elektriky.. prostě jen přepojíš hadici jinam
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
martinS_VW_Bora
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 01.05.2009 19:42

Re: zapojení ostřiků světel na páčku

Příspěvek od martinS_VW_Bora »

v nejhorsim pripade si sezen 5.5l nadobu na dve pumpy a kabelaz si udelas jak chces... pod palubovkou si to hod na relatko a ten spinac

Uživatelský avatar
hony...
Profík
Profík
Příspěvky: 992
Registrován: 29.10.2008 21:48
Bydliště: Zlatá stovwěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení ostřiků světel na páčku

Příspěvek od hony... »

motorek je tam silnější hlavně v tý velký nádobce je pro něj extra díra s většim průměrem.......5.5l nádobku taky mám ostřiky sou taky nahozený jen musim koupit ten motorek a vykoumat to aby to chodilo na tu páčku protože bastlit nějak tlačítko se mi nechce...trochu sem nad tim koumal ale nevim jak je tam zapojená elektrika k tomu motorku protože je jak na přední tak zadní jeden tak tam musí bejt nějaký relátko který pozná že si zatlačil páčku k palubce a pustí zadní nebo přitáh a pustí přední takže se tam asi bude nějak měnit proud za relátkem a tim asi otáčet motorek jednou nebo druhou stranou..a mě by v tom případě stačilo připájet na tyhle kabely ještě jedny a připojit je na ten motorek na světla a aby nedocházelo k nějakejm potížim tak pro jistotu koupit motorek z bory aby se ostřikovaly jen pření aby to nemělo tendenci hnát vodu dozadu..sice je hadička zaslepená ale člověk nikdy neví...
Čuňas b4 f kombajnu

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14724
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení ostřiků světel na páčku

Příspěvek od tornado1 »

proč to nezapojít jako origo?
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
hony...
Profík
Profík
Příspěvky: 992
Registrován: 29.10.2008 21:48
Bydliště: Zlatá stovwěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení ostřiků světel na páčku

Příspěvek od hony... »

nemám tomu tu kabeláž..a navíc je velká spotřeba vody...a zadní stěrač mám vyndanej a je tam ta druhá funkce páčky je tim pádem volná a nemusim dělat tlačítko...nechce se mi vrtat do palubky...


Naposledy oživil hony... v 26.12.2011 12:32
Čuňas b4 f kombajnu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“