měření svítivosti xenonů

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: měření svítivosti xenonů

Příspěvek od VWmathes »

super diky za rady:) původně jsem chtěl něco od osramu. Ještě se zeptám. Co se týče xenonu jsou to pro mě nové zkušenosti. Teď se stává ze u te jedné nemocné vybojky,ze pri sepnuti světel se nezapne. A zapne se až napodruhé a svítí do fialová. To ze se nezapne hned napoprvé je vina doufám ve vybojky a ne samotného zdroje napájení?
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
PoloTom
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: měření svítivosti xenonů

Příspěvek od PoloTom »

VWmathes píše::twisted: sundat nárazník a lampy.. :twisted: tohle jsem přesně slyšet nechtěl :mrgreen:
Nevím jak je to přesně u Bory ale já to u GIV zvládl bez demontáže světel. Na obou stranách.

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: měření svítivosti xenonů

Příspěvek od Hans86C »

VWmathes píše:super diky za rady:) původně jsem chtěl něco od osramu. Ještě se zeptám. Co se týče xenonu jsou to pro mě nové zkušenosti. Teď se stává ze u te jedné nemocné vybojky,ze pri sepnuti světel se nezapne. A zapne se až napodruhé a svítí do fialová. To ze se nezapne hned napoprvé je vina doufám ve vybojky a ne samotného zdroje napájení?
To co popisuješ,mi dělala výbojka..

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: měření svítivosti xenonů

Příspěvek od VWmathes »

Všem díky za rady Clubáci opět nezklamali :wink:
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“