Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vyndani baterky a nasledna zmena chovani elektriky
PříspěvekNapsal: 17.02.2012 00:45 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

122

Telč / Batelov

to přeci nemůže mýt souvislost s immo, pokud beru originál tak ten je v budíkách tj. cívka na spínačce kabl do budíku budíky ověří klíček a pošlou signál řj motoru... pokud je to nějaká dodělávka tak to většinou přeruší nějakej "životně" duležitej kabel (starter, napájení řj motoru, podávací čerpadlo atd...) takže tohohle bych se opravdu nechytal pokud ti jezdí okna nebo svítí světlo má to na svědomý komfortka, mikrospínače v zámku, ale immo opravdu nee.... podle mě 99% radio i když nevím jaká porucha by v něm byla aby poslala na živý kabel (spínaný) napětí z napájení paměti...

ICQ   Profil

Předmět příspěvku: Re: Vyndani baterky a nasledna zmena chovani elektriky
PříspěvekNapsal: 20.02.2012 10:19 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

31.08.2010

33

tak po víkendu mám nějaký výsledek. Rádio jsem vyndal. Zapojil jiné a vše fungovalo jak má. Po vytažení klíčku se vypnulo rádio a rozsvítilo se osvětlení interiéru, které s nějakou odmlkou samo pohaslo. Vrátil jsem své rádio a vše bylo v pořádku. Až do včerejška.

Mám špatný zámek u řidiče, zamyká akorát občas nebliká auto při zamčení. Všiml jsem si, že když auto při zamčení bliká, nesjíždí mi okýnko u řidiče až dolu a musím tlačítko držet. Zároveň s tím se rádio po vyndání klíčku nevypíná. Když ale auto při zamykání nebliká, okýnko funguje na jeden dotyk a jezdí až na doraz. Rádio se vypne při vyndání klíčku.

Takže pokud je to možné vidím chybu v zámku u řidiče, který mě lehce zlobil již při koupi auta, ale neřešil jsem protože normálně zamyká a toho rádia jsem si nemusel všimnout protože jsem byl naučený rádio vycvaknout ještě před vytažením klíčku, takže je možné, že to s tou baterkou nemělo nic společného a dělalo to již dříve jen jsem neměl možnost to zaznamenat.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]