rozmotany lano u stahovaní oken

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
sajdlik007
Člen klubu
Příspěvky: 33
Registrován: 12.04.2013 17:58
Bydliště: Osek

rozmotany lano u stahovaní oken

Příspěvek od sajdlik007 »

mam problém potřeboval bych poradit rozmotalo se mi u řidiče lanko na stahovaní oken tapec jsem sundal ale jak sundam ten plechový dekl sundal jsem všechny šrouby ale ten plech tam furt drží potřebuji se k tomu mechanizmu dostat a nějak to lano zas namotat nemá někdo návod jak to sundat či zas to lanko namotat ? budu rád za každou radu

zapoměl jsem dodat ano je elektrický nevím jak předchozí majitel ale ja ho sundavam poprvé
Naposledy upravil(a) sajdlik007 dne 15.05.2014 20:08, celkem upraveno 1 x.
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw rv 1998 najeto už přes 400 tisic km :) na původní spojku turbo žádny zasah do motoru :)

Uživatelský avatar
DOLLYm
Člen klubu
Příspěvky: 593
Registrován: 16.12.2008 22:44
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: rozmotany lano u stahovaní oken

Příspěvek od DOLLYm »

Máš elektrický ovládání? Pokud se ten plech sundává poprvé, tak je lehce nalepený přes těsnění na dveřích, takže je potřeba za ten plech na jedné straně zabrat a začne se to pomalu odlupovat.. Každopádně návod jak sundat stahovačku je ve FAQ včetně odkazu na obrázkový návod..

Uživatelský avatar
GOLFÁK
Profík
Profík
Příspěvky: 1009
Registrován: 19.02.2008 16:42

Re: rozmotany lano u stahovaní oken

Příspěvek od GOLFÁK »

Máš povolený ty 2 šrouby co drží zámek a vyndanou vložku zámku pro klíč, ten musí ven a vnější klika je chycená lankem k zámku.
A co se týká toho lanka pokud je teda rozmotaný, tak ikdyž se ti to povede namotat zpět, tak to moc dlouho nevydrží. Lepší je koupit ten mechanismus novej.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“