Dalkovy central

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
paprika44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 16.09.2012 21:08

Dalkovy central

Příspěvek od paprika44 »

Zdar chlapi, chci se zeptat ohledne dalkoveho otevirani dveri ...... koupil jsem auto a k nemu mel majitel Ovladac znacky Fighter ... bohuzel neznam presny typ a ani google mi ho nenasel.... tak se zkusim zeptat vas......jak postupovat pri zprovozneni dalkoveho odemykani a zamykani ? ... V ovladaci byla vybita bateri, dal jsem tam novou....ovsem auto nereaguje na ovladac......zkousel jsem odpojovat baterku na delsi dobu, potom znovu pripojit, vlozit klic do spinacky a pootocit do polohy pred startem a pak zkouset mackat ruzne tlacitka.....nic se proste nedeje....nevite, kde by mohla byt nejcasteji umistena krabicka k alarmu nebo k tomu centralu ? Hledal jsem zatim jen u mechanismu na stahovani stresniho okna ale tam nebyla.....takze me napada ze bude nekde pod volantem pod tema plastama ale nechce se mi do toho poustet tak se ptam radsi vas :)


P.S. ted jsem nasel ten central co mam ja, je to tenhle ovsem je to stranka v Polstine .....

http://instrukcja.pl/i/autoalarm_fighter_29" onclick="window.open(this.href);return false;
Golf IV 1.4 16v AHW r.v. 98/99 modrá metla ---- Brzdy Brembo MAX, Sport. volant Top Drive Victor, Simota sportovní sání, Cesam Sport 205/45 R16, sportovní pružiny 35/25mm

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Dalkovy central

Příspěvek od vtuni »

obávám se že s těmahle dodělávkama..nemá moc lidí zkušenosti... :?
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
paprika44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 16.09.2012 21:08

Re: Dalkovy central

Příspěvek od paprika44 »

Dobře, tak můžeš téma zamknout, díky :))
Golf IV 1.4 16v AHW r.v. 98/99 modrá metla ---- Brzdy Brembo MAX, Sport. volant Top Drive Victor, Simota sportovní sání, Cesam Sport 205/45 R16, sportovní pružiny 35/25mm

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Dalkovy central

Příspěvek od duduh »

...takze me napada ze bude nekde pod volantem pod tema plastama ale nechce se mi do toho poustet tak se ptam radsi vas...

ŘJ se většinou dává jak jsi říkal.Musíš hledat podle drátů.Nebudou určitě ve svazku ale nějak uchycené.
Potřebuji ať najdeš řídící jednotku toho dodo centrálu.Rozeber ji a nafoť vnitřek.Potom písni SZ.

Uživatelský avatar
RomanRW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 20.09.2011 10:47
Bydliště: Krupka - Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalkovy central

Příspěvek od RomanRW »

když tu krabičku někde najdeš :) tak bud k ní na kabílku bude připojenej malej spínač na synchronizaci ovladače a jednotky a nebo bývá spínač mezi konektorem v jednotce na kraji... stačí podržet cca 5sekund a stisknout tlačítko na DO... Je to tak u vícero dodělávaných centrálů
central.jpg
VW GOLF IV 1.9 TDi 81KW
VW GOLF IV 1.8turbo GTi 110KW

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Dalkovy central

Příspěvek od duduh »

Ten vypínač jsem viděl hodněkrát u pojistek.
:arrow: Hlavně potom nezačni otáčet klíčkem ve spínačce ať se nedostaneš do vlastního programování alarmu.Chvilku počkej.Slušný alm potvrdí ukončení programováni sirénkou nabo blinkry.

Uživatelský avatar
paprika44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 16.09.2012 21:08

Re: Dalkovy central

Příspěvek od paprika44 »

Aha, tak zítra se na to podívám a napíšu sem, jak jsem dopadl ....... není to pro mne sice nutnost, ale pokud ho mám v autě tak proč by mi neměl fungovat naplno :) takže zatím děkuju za ochotu a za rady všem.
Golf IV 1.4 16v AHW r.v. 98/99 modrá metla ---- Brzdy Brembo MAX, Sport. volant Top Drive Victor, Simota sportovní sání, Cesam Sport 205/45 R16, sportovní pružiny 35/25mm

Uživatelský avatar
paprika44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 16.09.2012 21:08

Re: Dalkovy central

Příspěvek od paprika44 »

Tak jsem se na to teď šel podívat jenže ta ukrutná zima mi nedovolila se v tom špárat.....jsem sundal ty plastové dekly pod volantem a videl jsem to tam ...... nechám to až na příznivější počasí protože při -10 stupních celsia se to fakt nedá :)
Golf IV 1.4 16v AHW r.v. 98/99 modrá metla ---- Brzdy Brembo MAX, Sport. volant Top Drive Victor, Simota sportovní sání, Cesam Sport 205/45 R16, sportovní pružiny 35/25mm

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“