Je klic vodotesny?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Je klic vodotesny?

Příspěvek od Shorty »

Zdar, hele je tu letní sezona koupání a já mám asi poněkud hloupý dotaz. Jsou ty obyč nevystřelovací klíče na GIV vodotěšné, zda tam nenateče tou mini svítilnou. A co popřípadě ještě dodělávaná dálka cobra, ten hnusnej ovladač co má tvar jak kuřecí stehno?
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
martony
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 09.11.2009 18:57
Bydliště: Jilemnice

Re: Je klic vodotesny?

Příspěvek od martony »

Zdravím jednoduchá odpověď určitě vodotěsný není protože ve spoji klíčku ani dálky není žádné gumové těsněníčko které by bránilo vniknutí vody do vnitř.Můžeš si zkusit zaplavat s klíčema ,ale zjisti si v kolik ti jede domu autobus :)

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: Je klic vodotesny?

Příspěvek od HANZ500 »

Já jsem byl u kamaráda, on má kočku a spadli mi u něj klíče od auta do misky z vodou.. Bál jsem se alee funguje to, už je to asi 4 měsíce, ale zaplavat bych si s nima rozhodně nešel;)
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Uživatelský avatar
Shorty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3135
Registrován: 24.05.2010 16:33
Bydliště: Praha

Re: Je klic vodotesny?

Příspěvek od Shorty »

Mě ty dva kusy přijdou v tom spoji do sebe fest napasovaný. Ale tou svítilničkou tam určitě poteče. Jediný o co mi jde je právě to plavání u vody, raději jsem to nerisknul. U feliny, která měla immo jsem na to kašlal a nikdy jsme žádná problém neměl a to ten klíček byl sakra chabě spojenej.
VW Golf Variant VII 1.4 TSI Maraton Edition
VW Golf Cabriolet I 1.8 GL
VW Tiguan II 1.5 TSI Life
ex: VW Golf VI 1.4 TSI
ex: VW Golf IV 1.6 16V
ex: VW Golf Variant IV 1.6 16V

Uživatelský avatar
budback
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 25.09.2007 19:19
Bydliště: kousek od Třeboně
Kontaktovat uživatele:

Re: Je klic vodotesny?

Příspěvek od budback »

No obyč nevystřelovací klíč je podle mě jedno protože transpondér je zalitej ve "skleněné" trubičce .... takže podle mě max hrozí že nebude fungovat ta malá svítilna ... ale u vystřelováku nebo jakémukoliv tlačítkovému systému bych rozhodně ve vodě nefandil ...

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Je klic vodotesny?

Příspěvek od duduh »

Zalitému klíči potápění se do vody bude asi opravdu jedno.Maximálně exploduje baterka na žárovku.A pro vystřelovák je někde v návodě či na obalu napsáno WATERPR........ ? :? Není.Proto je obal vystřelováku funkční jen do suchého prostředí a né :P pro potápění klíčenky třeba do misky s vodou od kočky nebo pro potápění se do hloubky třeba 50M.

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Je klic vodotesny?

Příspěvek od Goauld »

Nějak nechápu důvod, proč s klíčema chodit do vody... Jinak klíč se s svítilnou jak už se tady psalo vodotěsnej není, dovnitř nateče přes otvor žárovky. Baterka a kontakty tam potom zreznou.

Pokud se někomu stane, že mu vystřelovací klíč spadne do vody, tak nejlepší rada je ho rozebrat a nechat vysušit. Je ale potřeba ho pak znovu naučit, vyndáním baterie příjdete o synchronizaci s autem to asi každej ví. Pokud v něm ale není poškozeny těsnění a ve vodě nebude nijak dlouho, neměla by se voda dovnitř vůbec dostat. U jakyhokoliv neorigo ovládání většinou žádny těsnění není a vodotěsnost žádná není.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Je klic vodotesny?

Příspěvek od duduh »

:lol: Je tu jeden člen jménem HANZ500 a ten dává třeba do misky s vodou kočkám ovládače VW.
:laugh: No a některé iniciativní manželky ovládač třeba i vyperou jak se to stalo kámošovi. :mrgreen: Byl totál.

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: Je klic vodotesny?

Příspěvek od HANZ500 »

duduh: To vůbec neni vtipný myslel jsem že kočičku zab.ju ale naštěstí fungoval
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Uživatelský avatar
Michalyx
Pilot
Pilot
Příspěvky: 753
Registrován: 30.06.2008 21:29
Bydliště: Calexcity

Re: Je klic vodotesny?

Příspěvek od Michalyx »

ak sa dobre pamätam ked som rozoberal vystrelovak mal po obvode gumene tesnenie ale to asi len aby v pripade dazdu alebo tak neprenikla voda teda myslim ze max odolny proti striekajucej vode

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Je klic vodotesny?

Příspěvek od duduh »

To HANZ500 : :? Cizímu neštěstí se nesměji a kočičky mám rád.
A co mají pak říkat takoví rybáři s mobilním telefonem v kapsičce u košile když vytahují tu svoji vytouženou rybičku? :laugh: Úklon a pak: CO VYTÁHNOUT DŘÍVE Z VODY MOBIL NEBO RYBU?A mohu konstatovat že těch utopených mobilů jsem měl na stole...A dokonce jeden byl i ponořený i v kafíčku.A to je pak průser.Je to většinou :negative:

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: Je klic vodotesny?

Příspěvek od HANZ500 »

duduh: A to ja se zse obcas zasmeju:] Ty rybari s tim maj asi docela pech, na druhou stranu maji davat pozor... A mobil v kafi to asi nema cenu ani komentovat;]
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Je klic vodotesny?

Příspěvek od duduh »

:? Jo to kafíčko s mobilem byla "blondííínka" na kterou zavolal kolega právě když pokládala mobil na stůl.No položila ho přímo do hrnku.Všimla si toho teprve po ukončení hovoru s kolegou asi za 5min.Mobil = :negative:

Uživatelský avatar
HANZ500
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1032
Registrován: 28.01.2010 21:35
Bydliště: Kladno

Re: Je klic vodotesny?

Příspěvek od HANZ500 »

Ze me to ani neprekvapuje:D
Dodge Challenger HURST 5.7 Hemi, Škoda Octavia IV PHEV, Dacia Pick Up 1.6 mpi, Škoda Octavia 2.0 tdi, Škoda Felicia 1.3mpi

Uživatelský avatar
Rabbitic
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 31.05.2012 15:42
Bydliště: Brno a Kyjov

Re: Je klic vodotesny?

Příspěvek od Rabbitic »

zeptam se a co klc ktery je zalitya nema ani baterku ani zadny tlacitko muzu s nim do vody nerad bych ho nechaval opusteny na dece bez dohledu
Vw Bora Variant TDI

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“