Zadní repro GIV 3 dvéř - Roztahaní kabelů

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Zadní repro GIV 3 dvéř - Roztahaní kabelů

Příspěvek od Rouballik »

Mám GIV 3 dvéř bez zadních repro - chtěl bych je tam zapojit. Za rádem nemam kabely zapojený. Chci se zeptat jestli je to někde roztahaný nebo je to celý na mě? Jak na to?

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Zadní repro GIV 3 dvéř - Roztahaní kabelů

Příspěvek od vtuni »

stačí takhle jak je to ve faq..??
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=176&start=48" onclick="window.open(this.href);return false;

akorát tady je to do zadních dveří a ty to budeš mít do tapecu + jednodušší.... ale jinak je to stejný..
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: Zadní repro GIV 3 dvéř - Roztahaní kabelů

Příspěvek od Rouballik »

Super díky a nevíš jaký je instalační prostor - jakou hloubku mohou repráky mít bez vložky a s vložkou?

A ještě. Podle toho návodu bych měl mít zapojeny všecky kabely i od neexistujících repráků za rádiem ? Já tam mam jen 2 repráky zapojené. Kde přesně končí ty kabely od repráků pokud nejsou v konektoru?

ptical
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 19.07.2011 21:01

Re: Zadní repro GIV 3 dvéř - Roztahaní kabelů

Příspěvek od ptical »

vtuni píše:stačí takhle jak je to ve faq..??
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=33&t=176&start=48" onclick="window.open(this.href);return false;

akorát tady je to do zadních dveří a ty to budeš mít do tapecu + jednodušší.... ale jinak je to stejný..
Čau, je rozdíl 3 dveř a 5 dveř, to co jsi poslal to je 5 dveř tam jsou někdy natahané ale u 3 dveř rozvody nejsou u žádneho, je třeba to natahat.

ptical
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 19.07.2011 21:01

Re: Zadní repro GIV 3 dvéř - Roztahaní kabelů

Příspěvek od ptical »

Rouballik píše:Super díky a nevíš jaký je instalační prostor - jakou hloubku mohou repráky mít bez vložky a s vložkou?

A ještě. Podle toho návodu bych měl mít zapojeny všecky kabely i od neexistujících repráků za rádiem ? Já tam mam jen 2 repráky zapojené. Kde přesně končí ty kabely od repráků pokud nejsou v konektoru?
Čau, kabely si musíš natahat sám a skloubit to s rádiem zaleží jake máš rádio, ja jsem to měnil komplet i s rádiem poněvač stavajcí bylo nevyhovujcí, měl jsem nevyřešitelný problém s vytažením sedaček prostě jsem nepřišel na to jak je vytahnout ale dá se to udělat i když jenom vytahneš sedák, kompletně jak tomu trošku rozumíš tak práce 1 odpoledne ve dvojku.
1. Problém- neměl jsem předvrtané díry v tom plastu musel jsem všechno vyvrtavat poněvač jsem neměl na výmenu nahradni.
Jinak dal jsem tam pioneer 165-3 pasmove ,je třeba tam dát podložky které jsem pořídil v Ostravě na Burze ale dají se splašit i na netu já mám plastové exsistují i dřevěné .
Osobně tedka bych si tam dal ještě lepší repro než mám tedka a přiinvestoval bych 1000kč , není nad oreginální reproduktory.
Takže tak.
Hloubka repraku je max 11,5-13 cm myslím.Je třeba to změřit aby tě to nevypeklo. :D

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“