Teče do auta

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
vencapunto
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 24.08.2009 18:31
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Teče do auta

Příspěvek od vencapunto »

Už nějakej pátek mi teče do auta,voda kape u levýho "A" sloupku jak je spoj se stropnicí,koukal jsem že tam akorát končí chránička kabelu antény.U antény mam dost špatnej ten kroužek okolo držáku antény.Je možný aby to teklo okolo toho kroužku?
G IV AGR,vstřiky AHF,soft tdidrapek,MAF off,EGR off,KAT off,130PS/315Nm

F.Galaxy 2002 85kw AUY+soft tdidrapek,příjemně svižnej autobus :-)

Uživatelský avatar
MSity
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 02.03.2012 16:36
Bydliště: Neratovice

Re: Teče do auta

Příspěvek od MSity »

zkus to zadělat a uvidíš :) doporučuji vzít hadici a zkusit kde přesně ti to teče..

Uživatelský avatar
Kubos32
Profík
Profík
Příspěvky: 1015
Registrován: 08.12.2009 20:07
Bydliště: KarVWina

Re: Teče do auta

Příspěvek od Kubos32 »

Čaute dnes jsem zjistil že my teče do auta jen nevim kudy za řidičem jak je ten dulek pro nohy tak tam je to mokre celkem hodne ale nikde kolem toho to mokre neni ani strop nikde jen v tom dulku mam jezero jinak okraje všechny suche
Vw Golf 4 . 3dveř

kubiken
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 22.07.2008 12:12
Bydliště: praha vychod

Re: Teče do auta

Příspěvek od kubiken »

gunit4 píše:Čaute dnes jsem zjistil že my teče do auta jen nevim kudy za řidičem jak je ten dulek pro nohy tak tam je to mokre celkem hodne ale nikde kolem toho to mokre neni ani strop nikde jen v tom dulku mam jezero jinak okraje všechny suche
stahovačka

bozk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 14.11.2013 09:40

Re: Teče do auta

Příspěvek od bozk »

gunit4 píše:Čaute dnes jsem zjistil že my teče do auta jen nevim kudy za řidičem jak je ten dulek pro nohy tak tam je to mokre celkem hodne ale nikde kolem toho to mokre neni ani strop nikde jen v tom dulku mam jezero jinak okraje všechny suche
cau taky mi tam teklo ale mel jsme gumove vicka styrele z podvozku mrkni na ne jestli to nedelaji ony

bozk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 14.11.2013 09:40

tece mi ze strechy

Příspěvek od bozk »

dobry den tece mi voda kdyz prsi tak u ridice jak mate stinitko na slunko tak z calouneni okraje a este mi prosakuje voda za ridicem nad uchytkou jak mate ten lem drzi se tam voda a nwk od kud dik za radu ;)

Uživatelský avatar
VWMysak
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8701
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecký Kraj

Re: Teče do auta

Příspěvek od VWMysak »

Máš šíbr? Může téct kolem okna, špatně nalepéne, lepidlo povolilo kvůli rzi. Pokud máš šíbr, můžou být odtokové hadičky ucpané nebo nějak poškozené. Chce to schodit čalounění z toho sloupku a kouknout kde prosakuje voda.
VW PERFORMANCE

MM DETAIL - Údržba automobilů REFERENCE

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“