Nefunkční větrák

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
rospri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 26.05.2009 20:26

Nefunkční větrák

Příspěvek od rospri »

Zdravím vás zdejší mistry a žádám o radu.Mám G4 1,6 16V,77kw.r.v.2001 climatronic a přestal mi fungovat větrák.Na displeji climatronicu vše ukazuje jak má,když přepnu směry proudění vzduchu je slyšet že se tam něco dějě tak usuzuji že tam by mělo byt vše ok.Když chci přidat nebo ubrat otáčky větráku tak na displeji také ukazuje jak má jen ten větrak prostě nefunguje. Pojistku jsem zkontroloval a je ok.kam bych se měl ještě podivat co zkontrolovat než pojedu do servisu?Eventuelně kde se nachazí moturek od větráku a jak se na něj dostanu?Má tento moturek uhlíky?Děkuji za jakoukoliv radu a přeji pěkný den.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Nefunkční větrák

Příspěvek od majrek001 »

větrák je zasunutý v topení za kastlíkem spoljezdce když ho sundáš je na něj krásný přístup povolíš myslím dva šroubky vytáhneš konektor a jde vysunout směrem k podlaze
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Ondra A.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 05.02.2012 20:02
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční větrák

Příspěvek od Ondra A. »

Climatronic má vlastní ŘJ tak bych to nejdřív zkusil připojit k PC třeba ti to něco napíše.
Diagnostika na Praze 6 a okolí pro VW club

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Nefunkční větrák

Příspěvek od majrek001 »

to ano ale už by blikal display po zapnutí, že je tam chyba.. ale ty větráky odcházejí.. Mě taky přestal jednou v zimě jet a druhý den zase naskočil a jede dva roky
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

rospri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 26.05.2009 20:26

Re: Nefunkční větrák

Příspěvek od rospri »

Tak chlapi děkuji za rady.Rozebral jsem to a stačilo zahejbat konektorem u moturku a už to fičí.Jen mě zarazilo že ten konektor je pod napětím i když je na klimatroniku větrak vyplej.Ale co hlavně že to fouká.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“