mikrospinac v dalce

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

mikrospinac v dalce

Příspěvek od tomikanec »

zdravim,mam tritlacitko dalku vypada jako origo skoda vw,ale je to naka nahrada,ale to je jedno,jde mi ten tistak ve vnitr,jsou tam tri mikrospinace,a ten prvni kterej zamika mi prestal jakoby pruzit,uz necvakne,da se to nak spravit nebo prepajet za ten prostredni kterej by mel byt na kufr ale me neodmika,nebo jak to spravit,normalne to funguje ale je to takove zamackle trosku,dik...

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: mikrospinac v dalce

Příspěvek od majrek001 »

ano jde to přepajet když zajdeš do nějaké solidní elektro prodejny (myslím kde prodávají součástky) tak seženeš i nové nebo dost podobné
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
tomikanec
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 30.05.2010 16:05
Bydliště: od PLzně

Re: mikrospinac v dalce

Příspěvek od tomikanec »

kdyz mi odpaji ten prostredni co nepouzivam a pripaji ho nakraj.,by to taky fungovalo

Uživatelský avatar
delong
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: mikrospinac v dalce

Příspěvek od delong »

Dá sa to v pohode prepájkovať na Oploch som ich robil hafo :wink: a aj po babrákoch zo servisu ktorý to do....li :mrgreen: . Ale pozor nejde to obyčajnou pájkovačkou. Musíš mať na to vybavenie horkovzduch a mikropájku a špeciálnu spájkovaciu pastu (napríklad ja používam AMTECH NC-223-ASM). A samozrejme prax. Ale je to lepšie keď si to dáš niekomu spraviť takému ktorý to robí denne :wink: . Tlačítka sa dajú kúpiť napríklad TACT SWITCHES .
Přílohy
TAKT z TME pre OPEL.gif

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“