poklop v kufru

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sněhulák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 16.02.2012 21:40

poklop v kufru

Příspěvek od Sněhulák »

ahoj...mel bych prosbu...nevite nekdo prosim kde sehnat tuhle plastovou koncovku aby ten poklop drzel? jedna mi praskla a ta druha to sama neudrzi....nebo kdyz tak, kde sehnat cely ten poklop

Obrázek

Obrázek

a jeste bych chtel poprosit o radu co s temahle skrabamcema od psa....jestli existuje nejaka retus tuska nebo sbrousit to nebo co s tim vubec...jsem vdecny za kazdy nazor...dekuju za odpovedi

Obrázek

a jeste jsem si vzpomnel....na kufru se mi pod sklem rozjela koroze...na dvou mistech....chtel jsem to jenom vybrousit a prelakovat, ale znamy mi rekl, ze to nema cenu, protoze mi to hned vyleze na jinem miste....mam zkouset to prebrouseni s lakem nebo rovnou koupit nove pate dvere? :roll:

dik za odpovedi

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: poklop v kufru

Příspěvek od vtuni »

1) vrakoviště, sekce bazar, vw ..tam se dá koupit samostatný ten navíjecí mechanizumus... v sekci ostatní je téma číslo a cena dílů.... tam se to už myslím řešilo.. kolik to vyjde a jaký to má číslo...

2)se škrábancema na plastech nic moc kloudnýho neuděláš... psa máš vozit v kufru :mrgreen: nebo mu dávej papuče at neškrábe
.. jediný co jde, mimo výměny nepo třeba komplentího přelakování toho plastu..... tak to ošetřit nějakým oživovačem plastů, kterej "zamaskuje" /ztmaví ...to světlejší škrábnutý místo... a nebu de to tak do očí bijící...

3) známej ti kecá... a nekecá...

jestli ti to někde vybublalo..tak má pravdu v tom že ti to příště vybublá o kousek vedle....
ale taky se to dá obrousit a ošetřit kompletně.. po delé délce to udělat pořádně, celý dveře přelakovat....ne jen ty "aktuální místa" a pak ti kecá.... :mrgreen:
nebo sehnat celý zdravý dveře přímo v barvě... to je asi nejjednodušší a nejlevnější řešení....protože ty dveře seženeš za míň než by jsi dal za kvalitní lak...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
Sněhulák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 16.02.2012 21:40

Re: poklop v kufru

Příspěvek od Sněhulák »

ok...diky za odpoved

Uživatelský avatar
kmara
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1276
Registrován: 16.10.2011 21:06
Bydliště: MoraVWa

Re: poklop v kufru

Příspěvek od kmara »

Celej poklop můžeš koupit tady od klubáka.. http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=2688870#p2688870" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Golf IV black magic, 1.9 TDi, 81 kW, r.v. 2002

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: poklop v kufru

Příspěvek od Goauld »

Vy ste taky "poklopové" plato se to menuje ! :lol:
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: poklop v kufru

Příspěvek od vtuni »

oni jsou poklopové a ty seš plato... :rofl:
jmenuje se to "víko pro zavazadlový prostor" :laugh:
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“