Problikávání budíku

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Peca.mal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 01.02.2011 12:26

Problikávání budíku

Příspěvek od Peca.mal »

Zdravím dnes mě začalo naráz blikat podsvícení budíku. Vždy se to trošku ztlumí a zase spraví a nebo to vypne a hned zapne. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Ještě mám asi měsíc staré denní svícení a to mě první nevypínalo, když sem vypnul motor, ale potom mě to zase začalo fungovat a teď mě to zase při jízdě někdy samo vypne. Mám to zapojené pouze na baterce.

Ale teď se chci vrátit k tomu problikávání budíků palubní desky. Nemáte s tím někdo zkušenosti, popř. jak to spravit?

Díky

sad47
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 10.09.2013 19:50

Re: Problikávání budíku

Příspěvek od sad47 »

Ja mam podobny problem - ale preblikava (zhasina a zase zapina sa) iba podsvietenie displaya (tachometer a hodiny).
Viete niekto kde by mohol byt problem?

Uživatelský avatar
duduh
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2407
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov - Jëgerndorf

Re: Problikávání budíku

Příspěvek od duduh »

TO Peca.mal:Je to sice dlouhá doba,ale máš to opravené?Většinou to dělá buď špatně zasunutý konektor na palubáku nebo samotný přepínač světel.
TO sad47:Asi tě nemine rozdělání palubáku a měření v napájení pro LQ diody.U Octy dosti častá závada.U té bych ti řekl co to dělá přesně.Zkus nejdříve jestli to nereaguje na poklep.Opatrně poklepej na budíky a na palubovku jestli to nereaguje na otřesy.Lepší by se hledal studený spoj.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“