Reproduktory v zadních dveřích

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Lukáš Vodička
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 05.12.2021 12:03
Bydliště: Liberec

Reproduktory v zadních dveřích

Příspěvek od Lukáš Vodička »

Dobrý den
Omlouvám se že se ptám jak idiot někde to tu bylo, ale nedokážu to najít. Potřeboval bych poradit ohledně reproduktorům v zadních dveřích golf 4. Sundal jsem polstrování a je tam krycí plech abych se dostal k repráku musím sundat ten plech. Reproduktor je překryt šedou pěnou ale nekoukal jsem pod ní jak to vypadá protože je kvalitně přilepená a nechci něco zkur..t. Celou dobu hrály a před týdnem přestali hrát a nevím jestli neupadl kabel. Nebo je v tom jiný problém.

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4769
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Reproduktory v zadních dveřích

Příspěvek od srotty »

Repráky jsou přinýtované přímo na tom plechu. Stačí sundat jen tapecírung a hned ho vidíš , i kabeláž k němu. Teda pokud je to originál a ne nějaká předělávka. Kdyžtak dej foto.

Lukáš Vodička
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 05.12.2021 12:03
Bydliště: Liberec

Re: Reproduktory v zadních dveřích

Příspěvek od Lukáš Vodička »

Podle předešlého majitele který se do toho nehrabal by to mělo být původní. Jako spousta věcí. Ale na to kolik mu je jezdí dobře jen se občas objeví moucha. Na podzim to začalo cukáním tak jsem myslel že odešla svíčka tak jsem vyměnil všechny čtyři protože tam nebyl ten zahnutý kus kovu. Dělalo to pořád kamarád v servisu to by mohla být škrtící klapka tak jsem ho poprosil aby to udělal vyjedu z brány a konec a nakonec odešlo palivové čerpadlo které tam bylo od té doby co to sjeli z pásu takže nějakých 24 let. Tak doufám že tohle bude taky nějaká libová záležitost. To už jsem tu našel jak se dostanu k anténě mezi tapecírungem na střeše protože mi v myčce zůstala na začátku u šamponu.

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4769
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Reproduktory v zadních dveřích

Příspěvek od srotty »

Pokud je to tedy originál a přestaly hrát oba dva současně (pravý i levý) , tak to bude nastavením rádia. Podívej se jestli není ztlumený zadek.

Lukáš Vodička
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 05.12.2021 12:03
Bydliště: Liberec

Re: Reproduktory v zadních dveřích

Příspěvek od Lukáš Vodička »

Ano souběžně. Bylo tam ještě rádio na kazety. A nechal jsem si ho vyměnit za nové s Bluetooth přijímáním hovoru napadlo mě jestli to není v koncovce byly tam dvě jedná mrtvá a druhá fungovala

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4769
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Reproduktory v zadních dveřích

Příspěvek od srotty »

Takže to přestalo hrát po výměně rádia ? O tom jsi nic nepsal. O jakých koncovkách to mluvíš ? Do origo rádia G 4 vedou dva konektory- černý a hnědý. Černý je napájení rádia, hnědý výstup k reproduktorům.

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“