MFA

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
paprika44
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 16.09.2012 21:08

MFA

Příspěvek od paprika44 »

Chlapci, uz jsem tu cetl ohledne dodelani polodotu atd. ale porad to nejak nechapu....
Po lopate, co potrebuju, aby jsem videl aspon aktualni spotrebu ? Maxidot je pres celej ten display, polodot je pres pulku displaye a ten MFA jsem videl v ukazateli hodin, to by mi klidne stacilo, musim kvuli tomu menit budiky ?
Popripade nekdo kdo by mi tu postnul navod .... dik
Golf IV 1.4 16v AHW r.v. 98/99 modrá metla ---- Brzdy Brembo MAX, Sport. volant Top Drive Victor, Simota sportovní sání, Cesam Sport 205/45 R16, sportovní pružiny 35/25mm

Uživatelský avatar
marfy8
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2474
Registrován: 23.11.2011 22:25
Bydliště: Prostřední Bečva

Re: MFA

Příspěvek od marfy8 »

Postnul návod? Tak to jsi hodně málo hledal... Podle ročníku 98 máš neCAN . Takže můžeš mít buď MFA nebo maxidot. Líp se shání MFA.
Potřebuješ teda

• neCAN, benzín, MFA budíky
• páčku na ovládání
• čidlo teploty co je v nárazníku

Vyměníš budíky nakóduješ, spáruješ IMMO ...
Vyměníš páčku, z páčky musíš natáhnout tuším 3 nebo 4 drátky do konektoru budíků
Aby ti to ukazovalo spotřebu budeš muset natáhnout jeden drát od řídící jednotky zase do budíků
Aby ti to ukazovalo venkovní teplotu, dáš do nárazníku to čidlo teploty. Jeden kabel od něj dáš na kostru a druhý přivedeš zase do budíků.

Dělal jsem to na ex Golfovi a není to nic složitého. Viz.: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=75&t=255913" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: MFA

Příspěvek od tornado1 »

pokud máš climatronic tak se tě teplotní čidlo netýká
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
NarcisMk4
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 06.01.2013 12:18
Bydliště: Přerov

Re: MFA

Příspěvek od NarcisMk4 »

Taky to teď řeším.. Budíky už mám, čidlo taky, teď ještě čekám na páčku a pak se na to vrhnu..
mk4 r.v.98 1.6 SR v základu postupně dodělávaná na max.výbavu
-----------------------------------------------------------------------
na prodej Pirelli Winter 240 , 235/55 R17

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“