Problém v ESP ?

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
homer64
Člen klubu
Příspěvky: 483
Registrován: 30.11.2011 12:13
Bydliště: Znojmo

Problém v ESP ?

Příspěvek od homer64 »

zdravím na mém G4 ve vybave ESP ,ABS ... mi pri zatačce v levo pribrzduje prave kolo .. temer kazda zatacka od rychlosti cca 40+ ... na vagu zadne zavady cidel nic ... kola sundana krouzky abs zkontrolovany cidla tez vse ok ! zavade proad zadny pri merenych hodnot u borca na diag to tam hazelo hodnoty rovinost volantu ok 0 stupnu pak tam jsou nake dalsi udaje kterym uz moc nerozumim .. pricne a podelne zrychleni a pak rychlost otaceni volantem .. tyto 3 hodnoty tam docela litaly když auto stalo a volantem se neotacelo .. lepe receno auto si mysli ze tocim volantem ci dokonce je v pohybu i kdyz neni .. netusi nekdo v cem b mohl byt problem ?

co sem procital cidla muzu vyloucit temer pry by to hodilo zavadu apod ale nevim co je na tom pravdy ... uz si stim nevi rady a sere me ze to pribrzduje kdyz nechci

geometrie je tez ok ¨

nedavno memena baterie blyo mi receno ze j mozna spatne zkalibrovane esp provedl sem podle borca nastaveni odpojeni baterie + kontaktu po 10 min znova nahodit otocit klickem a mely by zustat svitit kontrolky ABS a ESP avsak se tak nestalo pak sem mel provest zhruba 5x nataceni do plneho rejdu sem a tam ..

budu rad za každe rady cim by to mohlo byt díky :D

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém v ESP ?

Příspěvek od Wíťa »

Že by kroužek pod volantem? Ale v moment kdy ja ti tady nápisů tak je tohle téma mrtvé jako kazde :-D proč asi? Slíbil jsi mi že mi prodáš nějaký věci na G4 a dodnes bych se jich adi nedočkal a nejsi ani schopnej napsat sorry z obchodu nic nebude, radši rok děláš mrtvyho brouka :-D :-D :-D
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“