Nové repro do dveří

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
VojtaSvoboda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 23.10.2016 13:29
Bydliště: Kynšperk nad Ohří

Nové repro do dveří

Příspěvek od VojtaSvoboda »

Zdravím,
Mám rádio Pioneer MVH-180UB, aktivní subwoofer Sencor SCS WA1001. Potřebuji udělat nové repro do dveří, jeden už přestal hrát. Dokázal by jste mi někdo poradit, hledám něco s lepším výkonem a nějakou přijatelnější cenu. Mělo by to být připojitelné na rádio, bez zesilovače. Na internetu jsem jich našel hodně, ale moc se v tom nevyznám, takže nevím co vybrat. Předem děkuji za rady.
VW PASSAT B5 VARIANT 1.8 20v

Uživatelský avatar
M@ty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3331
Registrován: 30.05.2012 13:00
Bydliště: Karlovarsko

Re: Nové repro do dveří

Příspěvek od M@ty »

To nejdůležitější - jaký je rozpočet a kolik párů se z toho má pořídit? Na Vepři jsou vytlumeny dveře (plech dveří i stahovačka) a instalovány 165mm repro Gladen řady RS. Hraje to parádně ale to už chce rozpočet okolo 10tis. (záleží na momentální ceně repro). Na Golfa měl zbýt také materiál k vytlumení dveří ale Čuněti jsem nějak dopřál a nezbylo nic takže jsem dal pouze nový pár repro dopředu a původní pár repro GBL z Vepře. A kupodivu to nehraje úplně špatně. Pokud mají být zapojeny jen na zesilovač v rádiu tak by měly mít co nejvyšší citlivost. Z nejnižší cenové hladiny bych vybíral něco vyzkoušeného. Např. https://www.ahifi.cz/reproduktory-mac-a ... -2-16.html nebo pokud ti nevadí hodně ostré výšky tak : https://www.ahifi.cz/reproduktory-jbl-cs760c.html - doporučuji nenatáčet vyskáče a nedával bych je dozadu kde jsou ty výškáče blíže k hlavě. :lol: Až na ty otravné výšky hrají v dané cenové kategorii solidně a mají dobrou citlivost. Ve vyšší kategorii bych pak popřemýšlel nad Gladen popř. předchozí značce Audio system, Excursion, Helix
VW Passat 3BG Variant AVF 4motion , VW Passat 3B Variant AFN Syncro
VW Passat 3B variant AVG 4motion , VW Passat 3B/3BG Variant AFN kripl
BMW e30 325i cabrio , BMW e24 635csi

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“