zapojení iso

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
Plankamarek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 89
Registrován: 01.09.2009 17:04
Bydliště: Ostrava

Re: zapojení iso

Příspěvek od Plankamarek »

Tak super, jen si overuji, zdali funguje tak jak ma. Takze diky. A nevis nahodou jestli je spravne, ze bilomodry na pozici jedna ma pri vypnutem zapalovani 9Voltu? Kdyz zapalovani zapnu, tak ma normal 12V. Myslel sem ze je tam jen 1x 12V stalych a1x12V spinanych a zbytek, tak jen nejake milivolty, ale ne 9V.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zapojení iso

Příspěvek od majrek001 »

na pozici 1 je GALA signál to je od ABS signál a rádio se zesiluje dle rychlosti auta tato funkce jde i vypnout (neorigo rádio také nemá a neumí)..

tak to si myslíš špatně origo rádio a má více napájení jde tam stalých +12V pro pin 5 (safe) a 7 a spínané na pinu 4

řešíš kraviny pokud jsou v iso konektoru osazeny všechny piny je to nejspíš vpořádku - narozdíl od neorigo rádii kde jen pár drátu origo rádio má osazeno celý iso konektor případně pin 2 pro MUTE HF sady osazen být nemusí - máš tam ještě K-line pro diagnostiku atd


tady máš osazení ISO konektoru napájecího je to sice pro MFD, ale je to stejné
Přílohy
konektory_Navigace_mfd_1.jpg
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Tes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 04.08.2017 15:38

Re: zapojení iso

Příspěvek od Tes »

Zdravicko chlapi mam golfa 4 /99 vcera jsem zakoupil nove rádio konkrétně https://www.ahifi.cz/autoradio-kenwood- ... escription" onclick="window.open(this.href);return false; původní rádio na autě bylo nejake JVC z rádia vedou 4 dráty fo konektoru a ze svazku auta 7 prilozim obrázky Jak dosáhnout aby mi rádio zaplo automaticky pro depnuti klicku a tak samo vyplo po vyjmutí snažil jsem se to zapojit ale kdyz sem dal žlutý z rádia proti zlutocervenemu ze svazku auta a červený proti cerveno bílému to neslo ani zapnout tak samo ani kdyz sem prohodil červený se žlutým jedine kdy mi to fungovalo kdyz jsem dal oba červený i žlutý proti těm dvoum cerveno bílým co jdou z auta ale dnes mi volali policsjti ze mi celou noc houkal alarm nechapu jakou to ma souvislost s alarmem ? Můžete mi prosim nekdo poradit ? Předem dekuji za odpověď
Přílohy
IMG_4988.JPG
IMG_4985.JPG
IMG_4991.JPG

Tes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 04.08.2017 15:38

Re: zapojení iso

Příspěvek od Tes »

Problem je ze i kdyz mam ted to nove rádio vytáhle a síto je Bez rádia tak jak zamknu auto mi začne houkat alarm mate nekdo nakou radu prosim ? Auto mi stojí nezamkle pred barakem

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zapojení iso

Příspěvek od majrek001 »

blbě zapojené pouštíš něco do pinu 5 safe
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zapojení iso

Příspěvek od majrek001 »

máš mít zapojené pouze piny 4 6 7 8



------------------ origo konektor - radio konektor
4 - +12V po klíč---žluto červený---žlutý
6 - osvětlení------modro šedý-----asi modro bílý
7 - +12V stálých--červeno bílý----červený
8 - zem-----------hnědý----------černý

a ty máš zapojené asi 5 6 7 8
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Tes
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 04.08.2017 15:38

Re: zapojení iso

Příspěvek od Tes »

Problem je ze ja na tom zlutocervenem i po sepnuti klicku nenamerim nic co stim chlapi ? a jeste i kdyz poustim neco do 5 pinu tak jakto ze Mi ted alarm houka kdyz zamknu auto i kdyz tam nemam ani jedno rádio a opravdu sem nic nedělal jen sem vytáhl staré rádio a nikdy v životě se mi ten alarm nespoustel

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: zapojení iso

Příspěvek od majrek001 »

ten alarm nemusí být nutně spojené s tím radiem, ale studený spoje v zámku.. bliká ti vždy po zamčení dioda na dveřích řidiče? chce to diagnostiku někdo kdo s ní umí základy (nemyslím mazače chyb)

tak si spálil pojistku jak si to blbě zapojil - projdi pojistkovku (asi pojistka 37), ale projdi všechny pojistky
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“