Budíky - dohrání dojezdu na nádrž

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Budíky - dohrání dojezdu na nádrž

Příspěvek od vtuni »

jako jasný já to chápu , ale tohle není rada na to, jak rozebrat středovou konzoli, nebo jak sundat volant... :D
a pokud někdo strávil vlastní čas, a usilí, aby něco vymyslel, popř našel,.. tak nevidím důvod proč by to měl sdílet, jen tak dál, obzvlášť pokud ho to živí, nebo alespoň částečně živí.... a tím zdegradovat, to všechno svoje úsilí a čas....když to svoje úsilí a čas může nějak zhodnotit...
ale co si budeme povídat, jsme češi... nejradši všechno zadarmo... :mrgreen:

komerce / nabídka služeb je jedna strana mince, ale trošku mi to připomíná, zde tolikrát omílanou větu, "vím, že se to tu už řešilo, ale nemám čas (jsem línej) to hledat" :mrgreen: ... prostě lidi jsou líní .... a radši spoléhají na ochotu dobráků, že někdo bude ochoten věnovat svůj vlastní čas řešení problému někoho jiného....ala dotazy kde koupit brzdový destičky... :roll: (asi v cukrárně.....)
.. na internetu dneska najdeš snad úplně všechno, jen je to o tom tomu věnovat ten čas....
pokud není někdo ochoten ani to ...tak holt mu zbývá si to koupit...nebo to nemít...
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
maxberg
Řidič
Řidič
Příspěvky: 63
Registrován: 15.05.2011 20:48
Bydliště: Klatovsko

Re: Budíky - dohrání dojezdu na nádrž

Příspěvek od maxberg »

Nevím jak ostatní ale já nemám problém se podělit o něco na co jsem přišel a co může pomoci někomu jinému. Protože většinou někdo jiný se se mnou podělí zase o něco jiného na co přišel on. Od toho si myslím, že jsou různá fóra kde si lidé názory a poznatky vyměňují. Když budu chtít problém řešit jinak, tak si najdu inzerát, doporučení i s placenou službou nebo přímo člověka co se tím živí.

Odesláno z mého GT-I9506 pomocí Tapatalk
Golf IV, 1.6 16V 77kW

Uživatelský avatar
Goauld
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4727
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Budíky - dohrání dojezdu na nádrž

Příspěvek od Goauld »

No tohle je rada něco mezi cukrárnou a vlastním úsilím. De o to, že obecně u přístrojovky motometer to nikdy nikdo neuměl udělat a ten kdo na to přišel si to evidentně hlídá, protože nikde na netu se to najít nedá.
Já neříkám, že to má hned vyzvonit, ale právě z toho důvodu je lepší napsat soukromou zprávu tomu, komu to chce "prodat", protože jak sem už psal, vznikne tím akorát téma, ktery je lákavy, ale nic neporadí, jenom udělá kšeft konkrétním lidem.
Proto to sem nepatří, sem patří rady. O povaze čechů (vše zadarmo) to rozhodně není, na zahraničních forech lidi radí taky zadarmo a nabídky svých služeb do témat kde má být řešení nedávají.
Nesnažím se nikoho prudit, nebo mu brat jeho zkušenosti. Já sám když můžu tak pomůžu, protože sám taky hledám rady, když něco potřebuju vyřešit. Ale kdo to má jako byznys, tak by se debaty neměl účastnit, pokud opravdu nechce poradit, ale chce udělat kšeft.
Určitě chápeš jak to cely myslím, rozhodně v tom není nic zlostnyho a nikomu nehodlám brát kšefty, ale ty se prostě řeší jinde, nebo jinak.
GOLF IV 1.9TDI ; Jeep Grand Cherokee WK2 5.7 HEMI

Uživatelský avatar
Plague
Řidič
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: 05.10.2016 20:12
Bydliště: Brno

Re: Budíky - dohrání dojezdu na nádrž

Příspěvek od Plague »

Já teda vidím dost rozdíl mezi "chtít něco zadarmo" na místě, kde se věci prodávají a "chtít poradit" na místě, které na výměnu rad přímo určeno.

Naopak chodit na fóra, kde se vyměnují rady a prakticky říkat "heč, ja to vím ale neřeknu" hraničí s trollingem.

Uživatelský avatar
dasek82
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 19.07.2009 20:41
Bydliště: Pardubice,Hradec Kralove

Re: Budíky - dohrání dojezdu na nádrž

Příspěvek od dasek82 »

diky za odkaz,me to pomohlo!

nakodoval jsem si tu kontrolku a i osvetleni rucicek pri startu
to protoceni rucicek sem ani netusil ze to jde kazdopadne me to nejde...
vw bora variant highline - AUY+Tiptronik

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“