Maxidot chybne mereni spotreby o cca 4 litry

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Uživatelský avatar
XPCZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 25.02.2013 21:51
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Maxidot chybne mereni spotreby o cca 4 litry

Příspěvek od XPCZ »

Ahoj mam mensi problem nedavno jsme daval maxidot do necan golf 98 cislo 3b0919890J jsou to VDO budiky z passata B5 ukazujou mi spotrebu o cca 4 litry vissi nez je skutecna. Nesetkal jste se stim nekdo ? :) Děkuju motor 1,6 SR vse ostatni funguje :)

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxidot chybne mereni spotreby o cca 4 litry

Příspěvek od tornado1 »

sám sis odpověděl.. dale otázka zda je vše správně zapojeno
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
XPCZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 25.02.2013 21:51
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxidot chybne mereni spotreby o cca 4 litry

Příspěvek od XPCZ »

Tak tam jsem dodelal jen packu a natahnul kabel spotreby kterej byl ukoncenej v protipozarce natahl cidlo teploty z klimatroniku a kabel z klimatroniku nejakou doba statni a jeste nejaky ktery chtel klimatronik pro tuto motorizaci stav behu motoru nebo tak neco. Odkodoval navigaci pres vagcom a pres odis jsem tam naklikl motorizaci AKL a jeste jedna tam byla nevim jaka presne. Nemuze byt chyba kdyz nacitam auto vasem 19 tak mi to ukazuje B5 a kod puvodniho motoru nemusi se toto nekde zmenit ? da se odkodovat kontrolka ASR nebo upravit v epprom? Nebo ji proste jen ukostrim na pinu v budikach myslim ze to byl pin 14?

Uživatelský avatar
XPCZ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 25.02.2013 21:51
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Maxidot chybne mereni spotreby o cca 4 litry

Příspěvek od XPCZ »

Tak vyreseno prehratim epprom budiku :) Dekuji Wiťovi je to machr a dokazal poradit a dokonce dodelat dojezd na necan budicich :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“