De/Aktivace alarmu

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
bayern
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 11.02.2015 20:48

De/Aktivace alarmu

Příspěvek od bayern »

Zdravím,

už nějakou dobu používám způsob zamykání, že vystoupím z auta, zmáčknu na klíčku zamknout, auto se zamkne, potom vezmu za kliku a ujistím se, že se auto opravdu zamklo.
Dnes jsem dorazil domů a udělal jsem úplně to samé jako vždycky, ale ve chvíli kdy jsem vzal za kliku, tak auto začalo blikat a nahlas troubit. Může mi někdo vysvětlit, jak je možné, že se to zaktivovalo ? Mohl jsem něco někde zmáčknout ? Děkuji předem za radu. Auto jsem koupil už s alarmem a myslím si, že bude originál.
VW Golf VI 2.0TDi CR r.v. 2009 / 81kW | okres Mladá Boleslav / Benátky nad Jizerou

HEX-CAN USB | VCDS 12.12.0 EN ze zahraničí
KKL kabel USB(COM) | VAG-COM 304 EN ze zahraničí

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: De/Aktivace alarmu

Příspěvek od Wíťa »

zalezi po jake dobe za tu kliku vezmes kdyz to udelas hned po zamceni delat to nic nebude a kdyz treba az po 20ti vterinach tak to bude houkat ;-)
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: De/Aktivace alarmu

Příspěvek od majrek001 »

zase když vezme za kliku i když je aktivovaný alarm, tak by to neměl nic udělat, protože zámek ten jde na volno a žádný mikrospínač se sepne leda, že by nebyli dobře zanbouchle dveře a při zatáhnutá za kliku a pohlo to mikrospínačem
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

bayern
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 11.02.2015 20:48

Re: De/Aktivace alarmu

Příspěvek od bayern »

Asi to bylo nějakými nedovřenými dveřmi (ale při zkoušce se mi to stejně nepovedlo aktivovat), protože teď když auto zase zamknu a vezmu za kliku, tak se nic nestane. Dokonce jsem zkoušel nechat pootevřené dveře, zamknout a otevřít, ale bohužel se mi nepovedlo nijak zaktivovat alarm, aby houkal. Takže mi nezbývá nic jiného než doufat, že to byla prostě náhoda a když se do toho někdo bude vloupat, tak spoléhat na to, že to začne houkat a rozhodně nezkoušet, jestli je zamčené auto :laugh: .
VW Golf VI 2.0TDi CR r.v. 2009 / 81kW | okres Mladá Boleslav / Benátky nad Jizerou

HEX-CAN USB | VCDS 12.12.0 EN ze zahraničí
KKL kabel USB(COM) | VAG-COM 304 EN ze zahraničí

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1016
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: De/Aktivace alarmu

Příspěvek od oneb1t »

aby se aktivoval alarm tak musi auto pri zamknuti bliknout (to signalizuje ze jsou vsechny dvere a kapota zabouchnuty)
me auto zaclohoukat kdyz jsem spatne zabouchnul kufr
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

bayern
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 291
Registrován: 11.02.2015 20:48

Re: De/Aktivace alarmu

Příspěvek od bayern »

Když zamknu auto, tak cvaknou zámky, probliknou výstražná oranžová světla a u dveří se rozsvítí blikající červená LEDka (dvojité zamknutí). A na displeji u řidiče vidím zvenku všechna dveře zavřená.
VW Golf VI 2.0TDi CR r.v. 2009 / 81kW | okres Mladá Boleslav / Benátky nad Jizerou

HEX-CAN USB | VCDS 12.12.0 EN ze zahraničí
KKL kabel USB(COM) | VAG-COM 304 EN ze zahraničí

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: De/Aktivace alarmu

Příspěvek od majrek001 »

je to až po minutě aktivováno takže musíš chvíli počkat
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“