dodělávany DO

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Odpovědět
Pivnas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 08.06.2013 19:49

dodělávany DO

Příspěvek od Pivnas »

Dobrý den mam takovej problem dodělával jsem DO(dalkové ovladání ) dal jsem ho do dveri od ridice a zamykají se mi všechny dveře až na řidičovo ani zamek nijak necvakne nebo zadne zvuk neuděla . nevim čím by to mohlo byt jestli vadnej zamek nebo nake servo v nem se nějak nenastavuje ? nevite někdo co stím děkuji
vw golf iv 74kw 1.6 benzin 98rok

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: dodělávany DO

Příspěvek od majrek001 »

a přes klíč ve dveřích se to zamkne? pokud si to napojil mezi zámek a dveřní jednotkuv (pokud máš el.okna), tak by to mělo být v pořádku
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Pivnas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 08.06.2013 19:49

Re: dodělávany DO

Příspěvek od Pivnas »

Klíčem to zamknu ale před dalkovi jen 3 dveře kromě řidičovo . El okna nemám
vw golf iv 74kw 1.6 benzin 98rok

Pivnas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 08.06.2013 19:49

Re: dodělávany DO

Příspěvek od Pivnas »

Jeste jsem zapomněl dodat ze od spolujezdce se to klíčem zamknu stejně jen 3 dveře ale od řidiče všechny 4
vw golf iv 74kw 1.6 benzin 98rok

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: dodělávany DO

Příspěvek od majrek001 »

tak to je zámek a ten se zamkne jen protože tam je i mechanická vazba.. Je cítit, že táháš táhlo dolu při zamykání klíčem nebo to jde stejně jak od spolujezdce, že to udělá motorek?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Pivnas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 08.06.2013 19:49

Re: dodělávany DO

Příspěvek od Pivnas »

já ten zamek měnil protože mi blbnul ze zamykal a odemykal furt i pri jizde . ale koupil jsme uplně ten samej . a kdyz zamykam ridicovo tak si myslim ze asi tahlo . budu je o vikendu rozebírat ty dveře tak zjistím víc ale jen mě zajíma jestli nekdo nemá stím zkušenosti a na co se konkretně zaměřit . ale podle mě to bude ten moturek asi nějaka chyba
vw golf iv 74kw 1.6 benzin 98rok

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: dodělávany DO

Příspěvek od majrek001 »

dal jsi nový origo nebo čínu?

pokud je to origo tak ho rozdělat a propájet desku plošných spojů... tam jsou dva mikrospínače, který dávají informaci dveřní jednotce a nemůžou jít proti sobě (např. že jeden signalizuje zamčení na SAFE a ten druhý že je odemčeno) pak se ten zámek ani nehne - budou tam studeňáky 95%, takže stačí propájet a bude chodit jako za mlada..

a jelikož ti jde zamknout a odemknout tak další dva mikrospínače na tuto funkci chodí.
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Pivnas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 08.06.2013 19:49

Re: dodělávany DO

Příspěvek od Pivnas »

origo to asi nebylo kupoval jsme ho odtud http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; ale dneska jsem to měl rozebrany a zkoušel jsem ten zamek bez dveri a kdyz jsme tam pohejbal s tahlem tak měl snahu se zamknout na dalku ale tak jendou za cas tak předpokladam ze tne zamek je asi vadnej . kdyz jsem si snim trochu pohral s tema tahlama na tom zamku tak se jednou zamknul ale uz neodemknul tak asi budu muset zaject do vw a koupit origo zamek . tak děkuji pěkne za pomoc
vw golf iv 74kw 1.6 benzin 98rok

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: dodělávany DO

Příspěvek od majrek001 »

nebo ten starý rozdělat a propájet a bude zase x let chodit no počitej, že origo zámek vychází kolem 4000,-
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“