dalkova svetla

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: dalkova svetla

Příspěvek od majrek001 »

jj, mě to nepřekvapuje

ps. : v práci se jedné kolegyni podařilo bouchnout fabii I kombi na pravé zadní světlo na hranu s kastlí a pak ještě jednou prohnutí mezi víčkem a zadními dveřmi (cenu opravy jsem tipoval tak na 12 000,- trochu vyklepání a lak + nárazník zadní a smluvní pojišťovna na 48 000,- :) - nakonec to šlo do autorizáku škoda kde oprava stála 18 000,- ) a když jsem četl cenovou nabídku na opravu od smluvní pojišťovny, tak to vypadalo, že dělají celolak a celkovou renovaci tohoto veterána - krom motoru snad všechno sundávali - přední světla, chladič, všechny dveře, hagusy, kliky ze dveří, přední blatníky, čelní sklo, přední a zadní stěrače s motorky, skla z dveří, tapeci, seřízení světel, ostřikovače předních světel (bohužel je v automobilce zapomněli osadit) atd dost věcím jsem ani nerozuměl co demontují takže si ani nenalhávám co kdo má za praktiky..
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
patrabus
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 21.11.2015 12:51
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: dalkova svetla

Příspěvek od patrabus »

Tak zrovna za rozvody mi přijde normální cena 2500-3000, za 1500 max tak nějaký známý
Golf 4 1.4 Generation Techno Blue, ESP, Climatronic, Winter Packet, Polodot, Mlhovky, nově denní svícení Hella
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=7 ... 4#p3200314" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“